Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ВПЛИВ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ НА ДЕРЖАВОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ

ВПЛИВ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ НА ДЕРЖАВОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ / сторінка 10

Назва:
ВПЛИВ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ НА ДЕРЖАВОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Завданням інтелігенції є не тільки підвищувати свій політичний рівень, але й сприяти його піднесенню серед широкого загалу. В процесі дослідження встановлено, що існує діалектична закономірність: чим вища загальна політична культура населення, тим складніше інтелігенції здійснювати управління економічними, політичними, культурологічними процесами, але тим глибшими, змістовнішими вони є.
10. Досліджуючи проблему активізації діяльності інтелігенції в державотворчому процесі, дисертант прийшла до висновку, що проблема управління державобудуванням тісно пов’язана з проблемою збереження самої верстви інтелігенції. Управління духовним життям суспільства не є і не може бути справою декількох людей. Щоб його здійснювати, необхідна верства спеціально підготовлених осіб, яка повинна постійно розростатися, кількісно і якісно поглиблювати свій інтелектуальний
рівень. Таким чином створюється відповідне середовище, яке в значній мірі відрізняється способом дій, мисленням, поведінкою і навіть мовою від інших соціальних груп і верств (наприклад, робітників, селян, тор-гівців). І чим більше таке середовище, тим ефективніше його дійове
поле для впливу на економічні, політичні, культурологічні структури в країні.
Інтелігенція тоді може активізувати свою діяльність, коли вона буде відчувати постійну підтримку держави, але держава, підтримуючи інтелігенцію матеріально, не повинна жорстко втручатися у форми цієї діяльності, щоб забезпечити можливість творчого підходу для вирішення економічних, політичних і культурно-освітянських проблем.
11. Одним із вирішальних напрямків активізації української інтелігенції в державотворчому процесі є її вплив на молодь, яка складає безпосереднє соціально-культурне опертя для інтелігенції. Через кілька років молодь стане “ядром” української інтелігенції. Сьогоднішні студенти — це майбутні працівники у владних структурах, державні діячі, політики, фахівці в галузі ринкового господарювання, соціально-культурної сфери і т.д. Щоб залишитися на вістрі управління соціальними процесами, інтелігенція мусить дбати про свою нинішню і майбутню соціальну базу, якою і є українське студентство.


СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ:
1. Візірякіна Н.І. Вплив інтелігенції на державотворчий процес в Україні // Вісник УАДУ. — 2000. — № 1. — С. 129 - 133.
2. Візірякіна Н.І. Формування інтелігенцією державницької ідеї в умовах незалежної України // Нова парадигма. — 2000. — Вип.17. — С.117 - 123.
3. Візірякіна Н.І. Роль інтелігенції у формуванні особистості управлінця // Нова парадигма. — 2000 . — Вип.16. — С.176 - 180.
4. Візірякіна Н.І. Роль інтелігенції в управлінні державотворчими процесами в Україні // Українська еліта та її роль в державотворенні. Зб. наук. праць. — Київ: УАДУ, 2000 — Вип. 1,2. — С. 8 - 11.
5. Візірякіна Н.І. Студентська молодь в державотворчому процесі України // Нова парадигма. — 2000. — Вип. 18. — С. 113 - 118.
6. Візірякіна Н.І. Місце студентської молоді та інтелігенції в державотворчому процесі України // Командор. — 2000. — № 1. — С. 41 - 43.
7. Візірякіна Н.І. Місце інтелігенції в реалізації засад злагоди в українському суспільстві // Духовність та злагода в українському суспільстві на перехресті тисячоліть. Зб. наук. праць. — К., 1999. — Вип. ,2 . — С. 490 - 492.
8. Візірякіна Н.І. Політична еліта та політичне лідерство // Шейко С.В., Кравченко П.А., Фомічова З.К. Політологія. Навчальний посібник. — К.: Генеза, 2000. — С. 222 - 235.
9. Візірякіна Н.І. Роль освітянської інтелігенції у консолідації українського суспільства // Постметодика. — 2000. — № 6. — С. 1 - 2.
10. Візірякіна Н.І. Місце педагога в управлінні навчальними процесами на шляху до опанування комп’ютерними технологіями // Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти. Матеріали V міжнародної науково-практичної конференції.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВПЛИВ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ НА ДЕРЖАВОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок