Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ МАШИН ЗМІННОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМАШИНОВЕНТИЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ МАШИН ЗМІННОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМАШИНОВЕНТИЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Назва:
АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ МАШИН ЗМІННОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМАШИНОВЕНТИЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,56 KB
Завантажень:
89
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Національний університет “Львівська політехніка”
Куцик Андрій Степанович
УДК 621.313.322
АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ МАШИН ЗМІННОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМАШИНОВЕНТИЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ
ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
05.09.03 Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор Плахтина Омелян Григорович, професор кафедри „Електропривод та автоматизація промислових установок” Національного університету „Львівська політехніка".
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Нізімов Віктор Борисович, професор кафедри електрообладнання Дніпродзержинського державного технічного університету.
доктор технічних наук, професор Сивокобиленко Віталій Федорович, завідувач кафедри електричних станцій Донецького національного технічного університету.
доктор технічних наук, професор Андрющенко Олег Андрійович, директор інституту електромеханіки та енергоменеджменту Одеського національного політехнічного університету
Провідна установа: | Інститут електродинаміки Національної академії наук України, відділ електромеханічних систем.
Захист відбудеться "20" квітня 2007 р. о 14 годині 00 хв на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.35.052.02 в Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, м.Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд.114).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, м.Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий " 13 " березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Коруд В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В дисертаційній роботі під електромашиновентильним комплексом (ЕМВК) генерування електроенергії розглядається система, яка складається з електричної машини (синхронної або асинхронної), напівпровідникового регулятора збудження, системи керування і захисту, яка може працювати як паралельно з мережею, так і на автономне навантаження.
Якість електромеханічного та механоелектричного перетворення енергії залежить від забезпечення відповідного магнітного потоку в повітряному проміжку електричної машини, який у свою чергу залежить як від величини та характеру навантаження, так і від характеристик системи збудження (СЗ). Отже, при проектуванні системи збудження необхідно враховувати реальні параметри генератора і навантаження.
ЕМВК генерування електроенергії можна умовно розділити на дві частини: система перетворення потужності, яка містить силове коло, і система перетворення інформації, яка містить кола малих струмів і системи керування. При проектуванні систем перетворення інформації (систем керування) необхідно розв’язувати не тільки задачу аналізу, а також і задачу синтезу.
Окремою проблемою є випробування систем керування і захисту електромашиновентильних комплексів генерування електроенергії за умови відсутності силової частини цих комплексів.
Розв’язання задач дослідження і проектування систем збудження можливе за допомогою сучасних комп’ютерів при наявності адекватних математичних моделей, а задач розв’язання задач випробування - при наявності працюючих в реальному часі адекватних математичних моделей силових схем.
На підставі аналізу доступних нам літературних джерел можна стверджувати, що таких моделей, адекватних в широкому діапазоні роботи електромашиновентильних комплексів генерування електроенергії, зокрема в нормальних і аварійних режимах, в усталених і перехідних режимах, здатних працювати в реальному масштабі часу з реальними системами керування не існує.
На основі зазначеного, розробка адекватних математичних моделей ЕМВК генерування електроенергії для аналізу і синтезу систем збудження машин змінного струму, а також для комп’ютерного випробування регуляторів збудження з використанням сучасних досягнень комп’ютерної і цифрової електронної техніки, математичного моделювання, нових методів програмування є актуальною науково-прикладною проблемою, яка має велику практичну цінність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА СИНТЕЗ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ МАШИН ЗМІННОГО СТРУМУ ЕЛЕКТРОМАШИНОВЕНТИЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ ГЕНЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок