Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ ПІСЛЯПРОдажного обслуговування

МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ ПІСЛЯПРОдажного обслуговування

Назва:
МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ ПІСЛЯПРОдажного обслуговування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Київський міжнародний університет цивільної авіації
Халіабех Мохд Салім
УДК 656. 7: 350. 115
МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ
ПІСЛЯПРОдажного обслуговування
Спеціальність 08.06.02 - підприємництво,
менеджмент і маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ 2000
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Київському міжнародному університеті цивільної авіації Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, профессор Мова Віктор Васильович, завідувач
кафедри маркетингу Київського державного торгово-економічного
університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, профессор Шинкаренко Володимир Григорович,
завідувач кафедри менеджменту Харківського державного автомобільно-
дорожного технічного університету Міністерства освіти і науки України;
кандидат економічних наук Бродкевич Володимир Михайлович, директор СП
"Мир ХХІ"
Провідна установа : Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України
(м. Одеса).
Захист відбудеться "29" вересня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 Київського міжнародного університету цивільної авіації за адресою: 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 9, ауд. 308.
Відгуки на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, КМУЦА, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського міжнародного університету цивільної авіації.
Автореферат розісланий 28 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., професор В.В. Родченко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасні підприємства (компанії, фірми) зустрічаються у своїй діяльності з жорстокою конкуренцією, яка у найближчому майбутньому ще посилиться. У цих умовах підприємствам для завоювання та зберігання споживача необхідно застосувати маркетингову концепцію, яка повинна концентруватися не тільки на дослідженні та задоволенні потреб споживачів у цілому, але й на вивченні індивідуальних запитів клієнтів.
В останні роки в Україні поступово почалося створення ринку покупця, на якому споживачам пропонується широкий вибір товарів та послуг. Якщо на цих ринках продавці не будуть надавати споживачам товари та послуги відповідної якості, виявляти турботу та увагу до своїх клієнтів, то вони швидко перейдуть до конкурентів. Щоб досягти успіху або просто вижити, українським підприємствам потрібно змінити свою філософію. Для завоювання свого місця на сучасному ринку підприємства повинні орієнтуватися на споживача шляхом надання їм найвищої цінності. Вони повинні знати усе не тільки про реалізацію товарів, але й про створення у споживачів визначеної ціннісної орієнтації, тісно пов'язаної з підприємством. При цьому велику роль грає система післяпродажного обслуговування, що повинна бути орієнтована на зміцнення зв'язку клієнта з підприємством.
Про значення післяпродажного обслуговування свідчать результати досліджень, проведених в передових країнах Заходу: більш ніж 12% споживачів діляться своїм враженням отриманому від взаємодії з компанією з двадцятьома або більше людей; ті, хто були цілком задоволені враженням від взаємодії з компанією, сказали в середньому чотирьом – п’яти іншим людям про свій позитивний досвід; більше 10% із тих споживачів, хто були цілком задоволені, збільшили свої покупки в компанії; споживачі, що вирішили, що з ними обійшлися неадекватно, повідомили цей факт у середньому дев'ятьом - десятьом іншим людям; біля третини споживачів, що вирішили, що їхньої претензії не були адекватно задоволені, відмовилися купувати які-небудь продукти компанії надалі, а інші 45% скоротили свої покупки.
Проте в науковій літературі і практичній діяльності підприємств даному питанню не приділяється достатньої уваги. У відомій літературі по маркетингу частка наукових досліджень, присвячених післяпродажному обслуговуванню, незначна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ ПІСЛЯПРОдажного обслуговування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок