Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВЕДЕННЯ ЖІНОК З ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ МАТКИ У ВІДДАЛЕНОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВЕДЕННЯ ЖІНОК З ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ МАТКИ У ВІДДАЛЕНОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВЕДЕННЯ ЖІНОК З ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ МАТКИ У ВІДДАЛЕНОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,99 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство охорони здоров’я України
Вінницький НАцІОНАЛЬНИЙ медичний
університет ім. М.І.Пирогова
МАРЦИНКОВСЬКА ВІОЛЕТТА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 618.14:618.714:616-006.3
ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВЕДЕННЯ ЖІНОК З ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ МАТКИ У ВІДДАЛЕНОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ
14.01.01 – Акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології №1 Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова МОЗ України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
доктор медичних наук, професор Жук Світлана Іванівна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, кафедра акушерства та гінекології № 1 МОЗ України.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
-
доктор медичних наук, професор Юзько Олександр Михайлович, Буковинська державна медична академія МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології;
-
член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор Венцківський Борис Михайлович, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1.
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та репродуктології, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 8.06.2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К05.600.01 при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова (286018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова (286018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56).
Автореферат розісланий 5.05.2004 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради д.мед.н., доцент М.І.Покидько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Невпинно зростаючий темп сучасного техногенного суспільства, негативні зміни екології, режиму харчування, праці і відпочинку викликають зміни механізмів адаптації і зумовлюють невпинне зростання захворювань репродуктивної системи жінки. У зв’язку з цим проблема доброякісних пухлин матки викликає неабиякий інтерес вчених вже не перший рік. Міома матки, як зазначає більшість фахівців (Савицький Г.А., 2000; Вихляєва Е.М., 1997; Кулаков В.И., 1999, Юзько О.М., 2003, Мазорчук Б.Ф.та співавт. 2000), залишається найбільш розповсюдженою пухлиною матки у жінок пізнього репродуктивного та пременопаузального віку. За останнє десятиріччя частота цієї патології збільшилась майже вдвічі (Коханєвіч Е.В. та співавтори, 1996).
Основним методом лікування міоми матки і сьогодні залишається оперативне втручання. Розвиток сучасних хірургічних технологій призвів до того, що у 8-9 із 10 жінок виконується радикальне оперативне втручання на матці, не дивлячись на те, що міома матки є доброякісною пухлиною (Венцківський Б.М., 1999; Г.А. Савицький та співавт., 2000). В нашій країні приблизно 90 % гістеректомій виконується саме з приводу доброякісних пухлин матки. Середній вік оперованих жінок становить 40.5 років. У післяопераційному періоді пацієнтки, що перенесли гістеректомію, як правило систематично не спостерігаються у гінеколога, внаслідок чого у них виникають ускладнення, через які страждає їх якість життя.
У зв’язку з цим, оцінка якості життя пацієнток в наш час набуває все більшого значення поряд із основними традиційними методиками оцінки ефективності лікування та наслідків захворюваності, такими як визначення тривалості життя та рівня смертності (Васильченко Г.С.,1990; Гундаров І.А., 1995; Новик А.А., Ионова, 1999). Лише поодинокі публікації (Кулаков В.И., 1999; Доброхотова Ю.Е., 2000) відображають проблему, що стосується оцінки якості життя пацієнток, що перенесли гістеректомію.
Таким чином, все вищевикладене обумовлює актуальність проблеми впливу гістеректомії при доброякісних пухлинах матки на подальше здоров’я жінки на сучасному етапі розвитку клінічної медицини, доцільність поглибленого вивчення особливостей перебігу захворювання та стану гормонального гомеостазу та параметрів оцінки якості життя у жінок в різні вікові періоди в залежності від об’єму оперативного втручання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВЕДЕННЯ ЖІНОК З ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ МАТКИ У ВІДДАЛЕНОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок