Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ (особливості перебігу вагітності та пологів, удосконалення надання допомоги в перинатальному періоді)

НЕПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ (особливості перебігу вагітності та пологів, удосконалення надання допомоги в перинатальному періоді)

Назва:
НЕПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ (особливості перебігу вагітності та пологів, удосконалення надання допомоги в перинатальному періоді)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
41,45 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
МіНіСТЕРСТВО ОХоРонИ ЗДоРОв’я УКРАїНи
Київська медична академія післядипломної
освіти ім. П.Л. ШУПИКА
МОГІЛЕВКІНА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК: 618-614
НЕПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ
(особливості перебігу вагітності та пологів, удосконалення
надання допомоги в перинатальному періоді)
14.01.01 – акушерство і гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора медичних наук
Київ – 2004


Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Донецькому державному медичному університеті ім. М.Горького МОЗ України
Науковий консультант:
член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор
Чайка Володимир Кирилович,
Донецький державний медичний університет ім. М.Горького МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Коломійцева Антоніна Георгіївна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, керівник відділення патології вагітності та пологів
член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор
Степанківська Галина Костянтинівна, Національний медичний університет
ім. О.О.Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства та
гінекології №1
доктор медичних наук, професор Грищенко Ольга Валентинівна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри перинатології та гінекології
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства і гінекології № 1, м. Одеса
Захист дисертації відбудеться 23.04.2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий 21.03.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, доцент Т.Г. Романенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема охорони материнства та дитинства в останні роки набуває все більшого значення в Україні . Одна з причин цього – складна демографічна ситуація з від’ємним природним приростом населення на протязі останніх 10 років . Як наслідок негативного балансу демографічних показників та міграції населення України зменшилось з 51 921 000 у 1994 до 48 760 474 у 2001 році . В цих умовах на особливу увагу заслуговує вивчення факторів, що впливають на перебіг вагітності та пологів (Г.К.Степанківська. 1997; А.Г.Коломійцева зі співавт., 2003), а також розробка технології удосконалення надання допомоги в перинатальному періоді з метою одержання здорового та повноцінного потомства .
За даними світової літератури серед причин, що суттєво впливають на перебіг вагітності та пологів, рівень перинатальної захворюваності та смертності, стан матері та немовляти, одне з провідних місць займає непланована вагітність. Непланована вагітність, тобто вагітність, яку не очікували саме в час запліднення, супроводжується підвищеним ризиком невчасного звернення за антенатальною допомогою, перинатальної та материнської захворюваності та смертності, зростанням частоти передчасних пологів та народженням малюків з меншою масою тіла, підвищеним ризиком психіатричної захворюваності у жінок.
Непланована вагітність має серйозні фізичні, психічні та соціальні наслідки для жінки . Вагітності, що виникають у юному віці, дуже близько слідують одна за другою, виникають дуже часто або у пізньому віці, несуть додатковий ризик для здоров’я матері та немовляти . Дані літератури свідчать, що для жінки, яка працює або продовжує свою освіту, життєво важливо, щоб вагітність наступила в оптимальний термін, який дозволив би поєднувати материнство, виробничі та домашні обов’язки . Чималою проблемою для родини, яка бажає мати дитину, але відкладає її народження до вирішення питань соціально-економічного добробуту, може стати виникнення вагітності, незапланованої саме на цей період життя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Реферат на тему: НЕПЛАНОВАНА ВАГІТНІСТЬ (особливості перебігу вагітності та пологів, удосконалення надання допомоги в перинатальному періоді)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок