Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації

Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації

Назва:
Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ТРАНСПОРТУ
ПОТАПОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 625.033.373.4
Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації
Спеціальність 05.22.06 – залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Колія та колійне господарство” Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Шраменко Володимир Павлович,
Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, завідувач кафедри “Колія та колійне господарство”.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Вербицький Володимир Григорович,
Донецький інститут автомобільного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, завідувач кафедри “Основи проектування машин”;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Левченко Микола Пилипович,
Науково-дослідний інститут “УкрНДІмет” Державного науково-технічного центру з технології та обладнання, обробки металів, захисту навколишнього середовища та використання вторинних ресурсів для металургії та машинобудування “Енергосталь” Міністерства промислової політики України, завідуючий відділом транспортного металу.
Провідна установа: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна.
Захист відбудеться “12” квітня 2007 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.820.01 у Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського університету економіки і технологій транспорту.
Автореферат розісланий “10” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М. І. Карпов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ Беручи до уваги зростання по окремих напрямках швидкостей руху поїздів на залізницях України, що накладає більш жорсткі вимоги щодо надійності роботи усієї конструкції залізничної колії, зокрема рейок – як одного з основних конструктивних елементів, особливу увагу необхідно приділяти розробці нових, удосконаленню, і що найголовніше, реальному впровадженню існуючих технічних заходів щодо подовження термінів служби рейок, до одного з яких відноситься шліфування рейок в колії рейкошліфувальними поїздами з активними робочими органами.
Актуальність роботи. Спираючись на багаторічний закордонний досвід застосування рейкошліфувальних поїздів (РШП) з активними робочими органами, а також беручи до уваги той факт, що вітчизняні залізниці знаходяться лише на початковій стадії впровадження технології профільного шліфування, колійний комплекс України може використати усі переваги цього технічного засобу не методом помилок, а лише адаптацією до експлуатаційних умов наших залізниць. Але цей процес повинен бути поступовим, при безумовному забезпеченні матеріально-технічними засобами, а також розумінням того, що лише системний підхід до шліфування дозволить досягти бажаних результатів щодо подовження термінів служби рейок.
Відсутність саме системного підходу до проведення шліфування рейок в колії на залізницях України може привести з одного боку навіть до зниження термінів служби рейок, особливо на ділянках з прискореним рухом поїздів, а з іншого боку до нераціонального використання технічних засобів та коштів.
Вищенаведене свідчить про необхідність розробки системи проведення шліфування рейок в колії із застосуванням РШП з активними робочими органами на залізницях України.
У зв’язку з цим тема дисертаційної роботи “Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації” є актуальною.
Мета і задачі досліджень. Метою досліджень є подовження терміну служби рейок за рахунок розробки системи проведення шліфувальних робіт з використанням РШП з активними робочими органами на залізницях України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Подовження термінів служби рейок системним шліфуванням в процесі експлуатації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок