Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ КУРСАНТІВ-ДІВЧАТ ДО ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ КУРСАНТІВ-ДІВЧАТ ДО ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ КУРСАНТІВ-ДІВЧАТ ДО ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
СЕЛІВАНОВА Ольга Володимирівна
УДК 378.1:355.27 (477)
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ
КУРСАНТІВ-ДІВЧАТ
ДО ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ
Спеціальність 13.00.04 “
Теорія і методика професійної освіти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Хмельницький – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Гуревич Роман Семенович, Інститут перспективних технологій, економіки і фундаментальних наук Вінницького державного педагогічного університету
імені М. Коцюбинського, директор інституту.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Сущенко Тетяна Іванівна, Запорізький обласний інститут післядипломного педагогічного навчання, кафедра педагогічної майстерності, завідувач кафедри;
кандидат педагогічних наук, доцент Сінкевич Сергій Валентинович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра військової підготовки, старший викладач.
Провідна установа: Житомирський державний університет імені І. Франка, Міністерство освіти і науки України, кафедра педагогіки, м. Житомир.
Захист відбудеться “ 27 ” лютого 2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, Хмельницький, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (29003, Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий “ 25 ” січня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
доцент Ю.І. Сердюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Відповідно до Закону України “Про Державну прикордонну службу України” на службу покладаються завдання щодо забезпечення недоторканості державного кордону та охорони суверенних прав нашої держави. Успіх виконання цього завдання в процесі оперативно-службової діяльності Державну прикордонну службу України (ДПСУ) залежить від рівня професійної готовності персоналу до виконання службових обов’язків.
У ДПСУ останнім часом все більш гостро постає проблема, пов’язана з необхідністю урахування особливостей проходження служби жінками. За даними Адміністрації ДПСУ до 1994 року в Прикордонних військах України кількість офіцерів жіночої статі складала 0,3від загальної кількості особового складу. На теперішній час у прикордонному відомстві проходять службу 308 офіцерів-жінок (4,7від загальної кількості всіх офіцерів). Це свідчить про те, що жінки почали опановувати новий для себе фах – професію офіцера-прикордонника, тому питання психофізіологічної різниці між жінками і чоловіками та її вплив на суспільне і професійне життя обох статей набуло нового сенсу. Ця закономірність простежується і в Збройних силах України. За останні роки, за даними Міністерства оборони України, кількість офіцерів-жінок змінилася з 8,5у 1995 році до 31,4у 2004 році. Збільшення кількості військовослужбовців-жінок у ЗСУ, ДПСУ та інших правоохоронних і силових структурах сприяло активізації наукових досліджень щодо виявлення та обґрунтування специфіки характеру й умов військової служби військовослужбовців-жінок та їх впливу на особистість цієї категорії військовослужбовців. Серед досліджень можна відзначити праці І. Грязнова – виховний аспект; Р. Кузіної – адаптивні властивості жінок до військової служби; С. Рикова – історична оцінка ролі та місця жінок у військовій службі; Г. Сілласте – гендерний аспект та ін.
Доволі великий термін (понад 10 років), протягом якого відбувалось формування корпусу жінок-офіцерів, дає можливість провести аналіз і виявити закономірності формування їхнього професіоналізму, оцінити рівень їхньої готовності до служби, обґрунтувати доцільні шляхи та умови вдосконалення етапу становлення, а саме навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ КУРСАНТІВ-ДІВЧАТ ДО ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок