Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,88 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКООПСПІЛКА
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Кошкаров Степан Андрійович
УДК 657.6:658.8+65.012.32
ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ
У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Бачинський Василь Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крупка Ярослав Дмитрович,
Тернопільський національний економічний
університет, декан факультету обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Струк Наталія Семенівна,
Львівський національний університет ім. Івана
Франка, завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки
України, кафедра обліку підприємницької діяльності,
м. Київ
Захист відбудеться “17” січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній академії Укоопспілки за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10, ауд. 205.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської комерційної академії Укоопспілки за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий “___” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.І. Блонська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Процеси ринкових перетворень, закономірно вимагають адекватних змін в управлінні та підвищення управлінських можливостей його основних інформаційних систем - обліку і контролю. Заходи з реформування бухгалтерського обліку в Україні в цілому та в споживчій кооперації, зокрема, є важливими, але недостатніми для досягнення даної мети, оскільки невирішеними залишаються проблеми подальшого розвитку теорії та практики оперативного обліку і контролю.
Так, останнім часом з'являються публікації, серед яких в одних джерелах оперативний облік визнається окремим видом господарського обліку зі своїми цілями, задачами, предметом, методом та функціями, а в інших - стверджується про несформованість його теорії і методології; в окремих публікаціях ставиться під сумнів існування оперативного обліку або наголошується про його цілковите зникнення, проте одночасно визнається оперативний аналіз і контроль чи тільки оперативний контроль; висловлюються думки про наявність оперативної звітності із запереченням оперативного обліку; констатується про повну трансформацію цього виду обліку і контролю в новостворювану систему управлінського обліку тощо. Однозначності з даних питань не досягнуто й дотепер. Слід відзначити й те, що на виробничих підприємствах споживчої кооперації України практика здійснення оперативного обліку і контролю є також недосконалою і надто спрощеною.
Поряд з тим, на підприємствах, які запроваджують новітні концепції менеджменту (управлінського обліку, контролінгу, процесного управління, збалансованої системи показників тощо), перспективними стають саме оперативні обліково-контрольні системи, а це означає, що оперативний облік і контроль за своїх оперативних можливостей, набутого раніше досвіду й наступності теоретичних надбань, при невисокій вартості, застосуванні комп’ютерних засобів та певних удосконаленнях, являються знову затребуваними наукою і господарською практикою.
Вагомий внесок у теоретичну розробку проблем обліку і контролю зробили М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, Ю.А. Верига, Я.А. Гончарук, З.В.Гуцайлюк, В.П. Завгородній, Г.Г. Кірейцев, Я.Д. Крупка, М.В. Кужельний, А.М. Кузьмінський, Ю.А. Кузьмінський, Є.В. Мних, М.С. Пушкар, В.С.Рудницький, В.В. Сопко, Б.Ф. Усач, М.Г. Чумаченко, С.І. Шкарабан, та ін.
Викладені ними наукові положення й отримані результати є основою подальшого вивчення, систематизації і розробки проблем оперативного обліку і контролю, уточнення та конкретизації їхніх організаційно-методичних аспектів з урахуванням вимог ринкової економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОПЕРАТИВНИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок