Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ САНАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ САНАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ САНАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,29 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СТЕПУРІНА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.167
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ САНАЦІЙНОГО
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління
підприємствами (за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Раєвнєва Олена Валентинівна,
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ситник Людмила Степанівна,
Донецький національний університет,
професор кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Манойленко Олександр Володимирович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
доцент кафедри економічного аналізу та обліку
Захист відбудеться “ 22 ” листопада 2007 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, _а.
Автореферат розісланий “ 15 ” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні продовжується процес становлення ринкових відносин, що супроводжується системною кризою, якою охоплені всі базові галузі економіки. У стані, близькому до банкрутства, знаходиться значна кількість українських підприємств, не здатних виконати свої внутрішні та зовнішні зобов'язання, що на 1 півріччя 2007 р. складає 34,9 % господарюючих суб'єктів країни. Мікроекономічна криза, з одного боку, є наслідком таких макроекономічних проблем у державі, як законодавча і політична нестабільність, неефективні рішення соціальних питань, з іншого боку – виступає джерелом їхнього виникнення. Кризовий стан підприємств дестабілізує всю економічну систему країни через недоотримання коштів у вигляді податків, зборів та інших платежів у бюджет. Необхідною умовою виходу країни з даної кризи є оздоровлення підприємств як основного елемента господарського механізму. У зв'язку з цим актуальним є дослідження питань санаційного управління підприємствами, розробки і впровадження механізмів санаційного управління як частини антикризової політики держави.
Проблемам антикризового управління, зокрема санаційного управління й санації, присвячені роботи таких закордонних і вітчизняних учених: Е. Альтмана, Дж. Аргенті, В. Бівера, П. Друкера, І. П. Булєєва, І. О. Бланка, А. П. Градова, В. М. Гриньової, А. Г. Грязнової, Н. Г. Данілочкіної, В. А. Забродського, М. О. Кизима, Т. С. Клебанової, Б. І. Кузіна, Л. О. Лігоненко, В. С. Пономаренка, О. І. Пушкаря, О. В. Раєвнєвої, Л. С. Ситник, О. М. Тридіда, О. О. Терещенка, Е. О. Уткіна та ін. У роботах цих вчених розглянуто окремі аспекти теорії й практики санаційного управління, сформовано й обґрунтовано методичні підходи до проведення антикризових, санаційних заходів, діагностики фінансового стану.
Разом з тим, аналіз наукових публікацій і практики господарювання підприємств свідчить про те, що деякі важливі аспекти санаційного управління ще не знайшли відповідного відображення в наукових дослідженнях як вітчизняних, так і закордонних учених. Насамперед, це стосується проблем вибору адекватних методів і моделей оцінки діяльності підприємства в умовах високої стохастичності прояву зовнішніх впливів, оцінки ефективності та доцільності застосування санаційних заходів для підприємств, що знаходяться у різних класах кризи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ САНАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок