Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ ПРОФІЛІВ ВІТРОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВИСОТНІ БУДІВЛІ І СПОРУДИ

МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ ПРОФІЛІВ ВІТРОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВИСОТНІ БУДІВЛІ І СПОРУДИ

Назва:
МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ ПРОФІЛІВ ВІТРОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВИСОТНІ БУДІВЛІ І СПОРУДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,77 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Структурно автореферат складається із загальної характеристики роб
оти, основного змісту, висновків, списку опублікованих автор


НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ЛОПАТКА Сергій Степанович
УДК 693. 827: 624. 042. 41
МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ
ВЕРТИКАЛЬНИХ ПРОФІЛІВ ВІТРОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ
НА ВИСОТНІ БУДІВЛІ І СПОРУДИ
05. 23. 01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті на кафедрі технології та організації будівництва.
Науковий керівник: канд. техн. наук, професор кафедри
Добрянський Іван Михайлович,
завідувач кафедри будівельних
конструкцій Львівського
державного аграрного університету
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кінаш Роман Іванович,
завідувач кафедри архітектурних
конструкцій Національного університету
„Львівська Політехніка”
кандидат технічних наук, доцент
Турбін Сергій Володимирович,
кафедра металевих конструкцій,
Донбаська національна
академія будівництва і архітектури,
м. Макіївка
Провідна установа: Полтавський національний технічний
університет ім. Ю. Кондратюка
Міністерства освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться “10” листопада 2005 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів вул. С.Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Україна м. Львів, вул. Професорська,1)
Автореферат розіслано “4” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Петришин Г.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нормативні документи у галузі будівництва у Європі, США та Японії упродовж останніх п’яти років зазнають серйозного перегляду, що, зокрема, призвело до створення Єврокоду – міжнародного нормативного проекту, а з іншого боку – внаслідок накопичення нових даних про стан будівельної науки, зокрема, її розділів, що стосуються навантажень на будівлі та споруди. Водночас в Україні продовжують діяти нормативні документи у галузі будівництва, розроблені ще наприкінці 70-х років в СРСР. Вони характеризуються слабкою деталізацією, опрацьованістю лише для найбільших міст. За останні 25 років зібрано дані, що серйозно доповнюють існуючі на момент розробки Норм, а подекуди – заперечують їх. На стадії затвердження сьогодні національні ДБН-2003.
Проблемою нормування навантажень на будівельні конструкції займаються численні інституції в Україні та за кордоном, зокрема: Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту; Донбаська національна академія будівництва і архітектури; Дослідний інститут будівництва, Варшава, Польща; Інститут будівництва та архітектури Словацької Академії Наук, Братислава, Словачина; Краківська політехніка, Польща; Національний університет “Львівська політехніка”; Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка; УкрНДІПроектстальконструкція ім. В.М.Шимановського тощо. Профілі вітрового тиску, отримані зарубіжними дослідниками, показують істотну різницю між різними пунктами спостережень і не допускають перенесення отриманих результатів вимірювань у інші регіони. У зв’язку з локальністю проблеми лише методом обстежень можна встановлювати профілі вітрового тиску для конкрет-них будівельних майданчиків Проблема залишається відкритою, про що свідчать регулярні наукові конференції та численні публікації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Робота виконана у межах відомчої наукової проблеми РН.055.01.121. „Розробити та впровадити прогресивні методи будівельного забезпечення реконструкції та технічного переозброєння промислових підприємств, скорочення термінів вводу потужностей, вартості будівельно-монтажних робіт за рахунок максимального використання конструкцій експлуатованих будівель і споруд”, а також відповідно до планів наукових досліджень Львівського державного аграрного університету, що пов'язані з державною науково-технічною програмою „Підвищення надійності та довговічності машин та конструкцій”(держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ОЦІНЮВАННЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ ПРОФІЛІВ ВІТРОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВИСОТНІ БУДІВЛІ І СПОРУДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок