Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ АВТОНОМНОЇ ЕНЕРГОУСТАНОВКИ НА ОСНОВІ МНОЖИННОЇ ЛІНІЙНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ

ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ АВТОНОМНОЇ ЕНЕРГОУСТАНОВКИ НА ОСНОВІ МНОЖИННОЇ ЛІНІЙНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ

Назва:
ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ АВТОНОМНОЇ ЕНЕРГОУСТАНОВКИ НА ОСНОВІ МНОЖИННОЇ ЛІНІЙНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,96 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Свиридова Інна Олексіївна
УДК 681.518
ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ
АВТОНОМНОЇ ЕНЕРГОУСТАНОВКИ НА ОСНОВІ
МНОЖИННОЇ ЛІНІЙНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних
процесів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Куценко Олександр Сергійович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
завідувач кафедри системного
аналізу і управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Александров Євген Євгенович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
завідувач кафедри колісних і гусеничних машин
кандидат технічних наук,
Калногуз Анатолій Миколайович,
Національне космічне агентство України, м. Харків
директор НВО "Хартрон - Аркос".
Провідна установа: науково-виробнича корпорація "Київський інститут автоматики" Держкомітета промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться "25" грудня 2001р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21, корп. У2, ауд. 507.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий "23" листопада 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Голоскоков О.Є.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах енергетичної кризи все більше значення набувають автономні енергетичні установки малої потужності, призначені для використання їх як основними так і резервними енергоджерелами. Одночасно підвищуються вимоги до якості виробленої електроенергії. По сформованій традиції виробництво основних перетворюючих пристроїв - теплового двигуна і електрогенератора здійснюється різними підприємствами, і комплектування енергоустановки відбувається багато в чому випадковим чином. На системи управління кожного з агрегатів покладаються свої конкретні функції, а самі регулятори частоти і напруги електричного струму, як правило, побудовані на відмінних фізичних принципах. Така структура системи регулювання в багатьох випадках не дозволяє забезпечити необхідних параметрів електроенергії, особливо в режимах змінного навантаження, характерних для малопотужних енергоустановок. Застосування електронних регуляторів частоти обертання електрогенератора і напруги істотно поширює можливості забезпечення необхідної якості перехідних процесів шляхом уведення додаткових перехресних зворотних зв'язків між каналами управління. Таким чином, виникає коло задач по вибору структури і синтезу конструктивних параметрів двоканального регулятора частоти і напруги. Розв'язання цих задач вимагає залучення методів математичного моделювання тепло-електромеханічних процесів, методів аналізу і синтезу систем управління нелінійними об'єктами, які знаходяться під впливами невизначених збурень, що саме по собі представляє науковий і практичний інтерес і може знайти своє місце при організації процесів управління будь-якими технологічними об'єктами.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до бюджетної фундаментальної науково-дослідної теми М 7213 "Розробка теорії і методів синтезу складних робастних систем управління з адаптивними зворотними і моделями, що прогнозують, в умовах невизначеності", виконуваної відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 7-I від 13.01.99.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методів і алгоритмів вибору параметрів системи регулювання частоти і напруги дизель-генераторної енергетичної установки (ДГЕУ) малої потужності, що забезпечують високу якість перехідних процесів у широкому діапазоні зміни навантаження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ АВТОНОМНОЇ ЕНЕРГОУСТАНОВКИ НА ОСНОВІ МНОЖИННОЇ ЛІНІЙНОЇ АПРОКСИМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок