Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості адаптації та МЕТОДи корекції її порушень у новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією

Особливості адаптації та МЕТОДи корекції її порушень у новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією

Назва:
Особливості адаптації та МЕТОДи корекції її порушень у новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ЖУРАВЕЛЬ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 616-053.31-003.96:616.891.4
Особливості адаптації та МЕТОДи корекції її
порушень у новонароджених від матерів з
нейроциркуляторною астенією
14.01.10 - педіатрія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук
Знаменська Тетяна Костянтинівна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідуюча відділенням неонатології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Андрущук Аліса Опанасівна, Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ),
професор кафедри педіатрії № 1
доктор медичних наук, професор
Ткаченко Світлана Кузьмінічна ,
Львівський медичний університет ім.Д.Галицького МОЗ України, професор кафедри факультетської та шпитальної педіатрії
Провідна організація: Київська медична академія післядипломної освіти
ім.П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра неонатології
Захист дисертації відбудеться “ 18 “__грудня__2001 року о _1500__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 09 ” листопада 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Квашніна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нейроциркуляторна астенія (НЦА) в останні роки займає одне з провідних місць серед екстрагенітальних захворювань у вагітних, що пов’язано, в першу чергу, зі змінами умов життя сучасної жінки.
За даними літератури частота нейроциркуляторної астенії у вагітних складає від 10% до 30% (Л.Б.Гутман, 1994; В.Є.Дашкевич, 1999).
Нейроциркуляторна астенія є захворюванням, при якому змінюється судинний тонус, що у майбутньої матері значно підвищує ризик патологічного перебігу вагітності і пологів та негативно впливає на утробний розвиток плода, і в зв’язку з цим веде до збільшення перинатальної захворюваності і смертності (В.В.Подольський, 1997).
Згідно до сучасних даних, перинатальна смертність при нейроциркуляторній астенії коливається від 15‰ до 35‰ (О.М.Дурдієва, 1998; О.А.Владимиров, 1999).
В останні роки проблемою нейроциркуляторної астенії у вагітних займалися вітчизняні та закордонні вчені (В.В.Подольський, 1997; L.Q.Acien, 1990; E.Lev, 1992), які в своїх працях висвітлили питання класифікації захворювання, перебігу вагітності, пологів і стану плода у жінок з цією патологією, а також лікувально-профілактичні заходи для таких вагітних. Але, незважаючи на високі показники перинатальної захворюваності і смертності при цій патології, в літературі представлені лише окремі роботи, присвячені стану новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією.
До теперішнього часу не вивчена роль центральної і внутрішньосерцевої гемодинаміки, газообміну і стану мозкових структур в порушенні адаптації новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією. Відсутність ефективних, патогенетично обгрунтованих, методів профілактики та лікування порушень адаптації диктує необхідність пошуку шляхів їх корекції у новонароджених. Особливе значення для розробки комплексу лікувально-профілактичних заходів набуває визначення груп ризику по розвитку порушень адаптації у кожної дитини, мати якої хворіла на нейроциркуляторну астенію.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і є фрагментом теми “Прогнозування ускладнень вагітності і пологів, стану плода та новонародженого у вагітних з нейроциркуляторною астенією” (№ держреєстрації 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Особливості адаптації та МЕТОДи корекції її порушень у новонароджених від матерів з нейроциркуляторною астенією

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок