Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

Назва:
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,11 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА
БОРИСЕНКО Тамара Георгіївна
УДК 78: 371. 13
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті ім. К.Д. Ушинського, Міністерство освіти і науки України..
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Карпова Елла Едуардівна,
Південноукраїнський державний педагогічний
університет імені К.Д. Ушинського (м. Одеса),
завідувач кафедри дошкільної педагогіки
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Бутенко Володимир Григорович,
Херсонський державний університет,
професор кафедри педагогіки і психології
кандидат педагогічних наук, доцент
Дергач Маргарита Альфрітівна,
Запорізький національний університет,
доцент кафедри педагогіки і психології
Провідна установа: Вінницький державний педагогічний університет імені
М. Коцюбинського, кафедра педагогіки, Міністерство
освіти і науки України, м. Вінниця
Захист відбудеться 10 лютого 2006 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .053.02 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка ).
Автореферат розісланий 9 січня 2006 р.
Учений секретар
cпеціалізованої вченої ради Т.Я. Довга


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження та ступінь наукової розробки теми. У Національній доктрині розвитку освіти України у XXI столітті підкреслюється, що держава повинна сприяти становленню демократичної системи навчання та виховання, забезпечувати вставлення зв’язків між освітою й суспільством. Актуальність дослідження полягає в підготовці спеціалістів, які могли б вирішувати проблему виховання нової генерації людей, здатних до продуктивної взаємодії й співпраці; в необхідності підвищення духовної культури молодого покоління в умовах загальноосвітньої школи. Саме в спільній навчальній діяльності учнів відбувається становлення кожного з них як повноцінного суб’єкта навчання.
Реалізація окреслених завдань висуває нові вимоги до змісту професійної підготовки вчителя, зокрема його професійної компетентності щодо використання освітніх технологій, інтерактивних форм та методів навчання, спрямованих на навчання учнів співпраці.
Аналіз сучасної теорії і практики художньо-естетичної освіти молоді засвідчує складність існуючого стану організації спільної навчальної діяльності учнів на уроках музики в загальноосвітній школі. В умовах професійної підготовки майбутніх учителів музики існує ряд суперечностей, зокрема: між зростаючими вимогами професійної культури вчителів і належної готовності до організації спільної навчальної діяльності учнів; між програмними вимогами курсу навчальної дисципліни з музики щодо розвитку комунікативного потенціалу учнів та недостатнім методичним забезпеченням; між усвідомленням студентами важливості організації спільної навчальної діяльності учнів та недостатнім досвідом її реалізації; між теоретичними поняттями та уявленнями студентів та їх ефективної підготовки до практики.
Окремі аспекти спільної діяльності вчителя та учнів висвітлені в психології та педагогіці в межах визначення професійної майстерності й педагогічної творчості вчителя (В. Демидова, Ю. Львова, В. Радул та ін.); чинників, що впливають на ефективність педагогічної діяльності вчителя (Д. Бородій, В. Власенко, А. Маркова, М. Сметанський та ін.); особливостей індивідуального стилю діяльності педагога (М. Євтух, Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок