Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ БЕТОНУ В УМОВАХ ТЕПЛОВОГНЕВОГО ВПЛИВУ

ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ БЕТОНУ В УМОВАХ ТЕПЛОВОГНЕВОГО ВПЛИВУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ БЕТОНУ В УМОВАХ ТЕПЛОВОГНЕВОГО ВПЛИВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,89 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
В першому розділі проведено вивчення і аналіз літературних джерел по
проблемі поведінки бетону і залізобетону при дії високих температур і
в умовах пожежі, а також заходів щодо теплоогнезащите конструкцій від к
рихкого руйнування при пожежі


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
ПАВЛЮК ЮРІЙ ЕМІЛЬОВИЧ
УДК 691.32:699.81
ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ БЕТОНУ
В УМОВАХ ТЕПЛОВОГНЕВОГО ВПЛИВУ
05.23.05 — Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь — 2005


Дисертація є рукописом
Роботу виконано на кафедрі технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (НАПКБ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Шналь Тарас Миколайович, Національний університет „Львівська політехніка”, доцент кафедри Будівельні конструкції та мости.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент Коваль Сергій Володимирович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри Процеси та апарати в технології будівельних матеріалів;
кандидат технічних наук, доцент Любомирський Микола Володимирович, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва, доцент кафедри Технологія будівельних конструкцій і будівельних матеріалів.
Провідна установа: | Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра Технологія будівельних виробів та матеріалознавства, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне.
Захист дисертації відбудеться 08.02.2005 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.01 Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус).
Автореферат розісланий 04.01.2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.А.Рубель


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми, пов'язані з вогнезахистом будівельних конструкцій, будинків і споруд останнім часом набули ще більш актуального характеру. Це викликано як частими пожежами в результаті екологічних катастроф, сучасним інтенсивним розвитком високих технологій, так і численними терористичними актами. Тільки в Україні щорічно відбувається понад 50 тис. пожеж, що приносять мільйонні матеріальні втрати і людські жертви.
Бетон і залізобетон традиційно вважаються вогнебезпечними матеріалами. Однак, така думка про високу вогнестійкість бетону, особливо з використанням добавок нового покоління, неоднозначна. Це підтверджують аналізи поведінки бетонних і залізобетонних конструкцій, обстежених після найбільш широкомасштабних пожеж, що мали місце в європейських тунелях (1983-2002 р.), на аеродромі в Дюссельдорфі (1996 р.) і на дискотеці в Ґетеборзі (1998 р.)
В усіх випадках було зареєстроване крихке вибухоподібне руйнування бетону, що відбувалося раптово і є особливо небезпечним для несучих конструкцій, що сприймають великі навантаження. Тому, питання вогнестійкості бетонних і залізобетонних конструкцій, пов'язані з тріщиностійкістю і крихким руйнуванням бетону при впливі підвищених і високих температур, є актуальними, що мають як теоретичне, так і практичне значення.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до „Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року”, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2002 року за № 870, „Тематики пріоритетних напрямків та прикладних досліджень вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 2002 – 2005 років” (п. 7.6.2.), затвердженої наказом МВС України 30.06.2002 р. за № 635, „Організаційного плану заходів МНС України щодо виконання програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року” (п.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ БЕТОНУ В УМОВАХ ТЕПЛОВОГНЕВОГО ВПЛИВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок