Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В БУДІВЕЛЬНИХ ФІРМАХ (на прикладі будівельних фірм Республіки Хорватії)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В БУДІВЕЛЬНИХ ФІРМАХ (на прикладі будівельних фірм Республіки Хорватії)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В БУДІВЕЛЬНИХ ФІРМАХ (на прикладі будівельних фірм Республіки Хорватії)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,00 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Степан ГЛАС
УДК 69.003:658.5:012.2
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В БУДІВЕЛЬНИХ ФІРМАХ
(на прикладі будівельних фірм Республіки Хорватії)
Спеціальність 08.06.01. - Економіка підприємства та організація
виробництва (технічні науки)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА)
Науковий керівник -
доктор економічних наук, професор УШАЦЬКИЙ Сергій Андрійович, завідувач кафедрою організації і управління будівництвом КНУБА.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор БУШУЄВ Сергій Дмитрович, завідувач кафедрою автоматизації будівельного виробництва КНУБА;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник МАСЛОВ Юрій Олексійович, завідувач відділом інформатики та документування пам'ятників архітектури національного заповідника "Софія Київська".
Провідна установа -
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться " 23 " червня 1999 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти України за адресою: 252037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 252037,
м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий " 21 " травня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Погорельцев В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Раціональне використання трудових ресурсів здійснює значний вплив на своєчасне виконання договірних зобов'язань будівельними фірмами та ефективність їхньої роботи, що є підгрунтям надійного їх функціонування в умовах переходу до ринкових відносин. Проблема інтенсифікації будівництва в Республіці Хорватії, обумовлена необхідністю будівництва нових та відбудовою зруйнованих під час війни 1991  років об'єктів, розбудовою та реконструкцією діючих підприємств, з метою нарощування економічного потенціалу та поліпшення добробуту народу, потребує підвищення ефективності використання трудових ресурсів.
Вирішення цієї задачі може бути досягнуте шляхом удосконалення формування трудових ресурсів у будівельних фірмах, грунтуючись на визначенні потрібної кількості робітників бригад різних спеціальностей з урахуванням створення необхідного їх резерву, що обумовлюється імовірносним характером будівельного виробництва. В теперішні часи, у більшості випадків, при вирішенні цієї задачі застосовуються методи, що грунтуються на детерміністських підходах, без урахування імовірносного характеру будівельного виробництва і, отже, що не можуть забезпечити надійність розрахунків і, відповідно, рішень, що приймаються. Існуючі методи визначення рівня резервування трудових ресурсів, необхідність якого обумовлена імовірносним характером будівельного виробництва, враховують специфіку розвитку потужностей будівельних організацій, виходячи з їх діяльності в умовах централізованої планової економіки та командно-адміністративної системи управління, які, у більшості випадків, не враховують організаційно-технологічні умови виконання будівельно-монтажних робіт (БМР). Це не дозволяє використати існуючі методи для розрахунку економічно обгрунтованого резерву робітників бригад різних спеціальностей при формуванні трудових ресурсів у будівельних фірмах, що функціонують в умовах ринкових відносин. Отже, необхідність проведення досліджень по удосконаленню методів формування трудових ресурсів у будівельних фірмах є актуальною проблемою, яка має науковий і практичний інтерес.
Зв'язок дисертації з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрямок досліджень відповідає тематичній спрямованості наукових розробок, що проводяться на кафедрі організації і управління будівництвом КНУБА та Програмі наукових досліджень у будівництві в Республіці Хорватії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ В БУДІВЕЛЬНИХ ФІРМАХ (на прикладі будівельних фірм Республіки Хорватії)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок