Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА НЕПЛАНОВАНОЇ ВАГІТНОСТІ ПРИ ДИФУЗНІЙ ДОБРОЯКІСНІЙ ГІПЕРПЛАЗІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

ПРОФІЛАКТИКА НЕПЛАНОВАНОЇ ВАГІТНОСТІ ПРИ ДИФУЗНІЙ ДОБРОЯКІСНІЙ ГІПЕРПЛАЗІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА НЕПЛАНОВАНОЇ ВАГІТНОСТІ ПРИ ДИФУЗНІЙ ДОБРОЯКІСНІЙ ГІПЕРПЛАЗІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,41 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
 
ЛАСАЧКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 618:614.2:616-006
ПРОФІЛАКТИКА НЕПЛАНОВАНОЇ ВАГІТНОСТІ ПРИ ДИФУЗНІЙ ДОБРОЯКІСНІЙ ГІПЕРПЛАЗІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
14.01.01- Акушерство і гінекологія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 1999
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному медичному університеті ім.М.Горького МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор ЧАЙКА ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ,
завідуючий кафедрою акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Донецкого державного медичного університету ім. М.Горького МОЗ України
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор СОЛЬСЬКИЙ ЯКІВ ПОРФИРІЙОВИЧ,
завідувач відділення гінекології Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
доктор медичних наук, професор ТАРУТІНОВ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ,
завідувач відділення пухлин молочної залози Українського науково-дослідного інституту онкології та радіології МОЗ України
Провідна установа:
Київска медична академія післядипломної освіти ім П.Л.Шупіка МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 3
Захист дисертації відбудеться “22” лютого 2000 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство і гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ-50, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського,8).
Автореферат розісланий “ 25 ” грудня 1999 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Доброякісна гіперплазія молочних залоз (ДГМЗ) — одне з найпоширеніших захворювань серед сучасних жінок. Воно зустрічається, за даними різних авторів, в 20-30% жінок, а серед гінекологічних хворих — у 50-60% (Сидоренко Л.Н., 1991; Бурдіна Л.М., 1996; Левшин В.Ф., Піхут П.М., 1993).
Результати експериментальних, клінічних і морфологічних досліджень останніх років дозволяють вважати, що доброякісні захворювання молочної залози є початковою ланкою в процесі злоякісної трансформації тканин цього органу, а деякі форми ДГМЗ — визнаним передраковим станом (Годорожа Н.М., Павлюк В.Д., 1991; Сидоренко Л.Н., 1991; LeeChan J.K., Gwi E., 1996). Найбільша частота ДГМЗ спостерігається в жінок віком 25-49 років, тобто в той період життя, коли найбільш актуально постає питання планування сім'ї. Погана поінформованість про методи і засоби контрацепції, недостатнє їх використання збільшує ризик настання непланованої вагітності і призводить до росту числа штучних абортів, що, в свою чергу, веде до росту гінекологічної захворюваності і неплідності (Богатирьова Р.В., Іркіна Т.К., 1997; Вовк І.Б., 1997; Сольський Я.П., Саркісян А.А., Татарчук Т.Ф., 1996).
Вагітність у віці після 35 років, особливо перервана, велике число абортів в анамнезі належать до чинників ризику виникнення раку молочної залози (Ременнік Л.І., 1990; Тарутінов В.І., 1998). Якщо доброякісне захворювання молочної залози вже існує, ризик підвищується в багато разів. Крім того, страх настання небажаної вагітності призводить до виникнення дискомфорту в сексуальному житті жінки, сексуальній невдоволеності і нервово-психічному напруженню, і викликає погіршення перебігу ДГМЗ. Нормалізація сексуальної функції є важливою ланкою в комплексній медичній реабілітації хворих на ДГМЗ (Сидоренко Л.Н., 1991). Все це свідчить про те, що ці жінки потребують надійних і безпечних методів і засобів контрацепції. Таким чином, проблема профілактики непланованої вагітності у жінок з ДГМЗ є актуальною.
Незважаючи на це, в літературі існують лише окремі публікації щодо використання тих чи інших засобів контрацепції у хворих на ДГМЗ. Відсутні дані про ефективність і прийнятність різних методів контрацепції в цій групі жінок, недостатньо вивчено вплив різних видів контрацептивів на стан молочних залоз, перебіг захворювання і гормональний баланс хворих на ДГМЗ, не існує загальноприйнятих для онкологів, хірургів і акушерів-гінекологів схем і алгоритмів індивідуального добору методів контрацепції для цих жінок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА НЕПЛАНОВАНОЇ ВАГІТНОСТІ ПРИ ДИФУЗНІЙ ДОБРОЯКІСНІЙ ГІПЕРПЛАЗІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок