Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСІВ ТА АГРЕГАТНОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП

МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСІВ ТА АГРЕГАТНОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП

Назва:
МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСІВ ТА АГРЕГАТНОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,45 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Одеська державна академія харчових технологій
На правах рукопису
Г р о с у л Л е о н і д Г н а т о в и ч
УДК 664.726.9.002.6
МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСІВ ТА АГРЕГАТНОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП
Спеціальність: 05.18.12 - Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня доктора технічних наук
Одеса
2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Малежик Іван Федорович,
Національний університет харчових технологій (м. Киів),
завідуючий кафедрою “Процеси і апарати харчових виробництв
та технологія консервування”;
доктор технічних наук, професор Заплетніков Ігор Миколайович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, завідуючий кафедрою “Обладнання харчових виробництв”;
доктор технічних наук, професор Мерко Іван Тимофійович,
Одеська державна академія харчових технологій, професор
кафедри “Технологія переробки зерна”;
Провідна установа:
Харківська державна академія технології і організації харчування,
кафедра “Устаткування підприємств харчування”. Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “_24_”__жовтня__2002 р о _10.30_год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 Одеської державної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул Канатна 112.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул Канатна 112.
Автореферат розісланий “_17_”_вересня_2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор
О.І. Гапонюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення населення продовольчими товарами першої необхідності визначає головні напрямки розвитку зернопереробної галузі України. Одною з умов ефективного задовільнення ринкового попиту що до обсягів хлібопродуктів та вимог споживачів до їх якості та асортименту є децентралізація як борошномельного, так і круп’яного виробництва. Її проведення шляхом створення малих переробних підприємств та цехів фермерських господарств суттєво стримується відсутністю відповідного технологічного забезпечення та технічного оснащення. Особливо гострою є проблема розробки процесів та агрегатного устаткування для автономного виготовлення крупів безпосередньо в регіонах вирощування зернової сировини та споживання готової продукції.
Відсутність комплексного підходу до вирішення проблеми технологічного забезпечення та технічного оснащення автономних круп’яних виробництв та недостатнє наукове обгрунтування засад для їх створення вимагає теоретичного обгрунтування компактних технологій та технічних засобів для їх реалізації і визначає актуальність розробки механіко-технологічних основ процесів та агрегатного устаткування для виробництва круп, як єдиної системи теоретичних положень та практичних розробок по вирішенню загальних питань технічного забезпечення галузі децентралізованої переробки зерна.
Перспективним напрямком розв’язання поставленої проблеми є використання системного підходу до визначення структури та послідовності виконання технологічних операцій, об’єктивного вибору раціональних принципів дії обладнання та оптимізації його режимів, обгрунтованого прийняття технічно доцільних конструктивних рішень робочих органів і компоновки функціональних елементів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження та проектно-пошукові роботи проведені згідно Програми №26 “Малогабаритна техніка і безвідходна технологія переробки сільськогосподарської сировини для фермерських і колективних підприємств України”, затвердженої наказом Міністра освіти України “Про участь вузів у вирішенні найважливіших проблем науки, техніки і освіти“ № 68 від 31 березня 1992р, Координаційних планів НДР і виконаних під керівництвом автора в ПНДЛ науково-дослідних робіт за темами: №6/92-П; №3/95-П (Держреєстрація №0196V004195); №11/97-П (Держреєстрація №0197V016063); №5/2000-П “Системний аналіз та механіко-технологічні основи створення універсальних агрегатів для переробки в крупу зерна районованих на території України культур” та інших тем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСІВ ТА АГРЕГАТНОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КРУП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок