Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТА МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ

ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТА МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ

Назва:
ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТА МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
ПОМОРОВА Оксана Вікторівна
УДК 004. 891. 3
ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ
ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ
ТА МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ
05. 13. 06 - автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі компютерних систем Технологічного університету Поділля
(м. Хмельницький) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
РЮМШИН Микола Олександрович,
генеральний директор НВК “КІА”.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор, ГЕРАСИМОВ Борис Михайлович,
Науковий центр Київського військового інституту управління і зв’язку
МО України, професор.

- кандидат технічних наук, РАБЧУК Віталій Львович,
ЗАТ “Інфоком – Супутникові телекомунікації”, завідувач відділу
проектування.
Провідна установа - Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України,
кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем.
Захист відбудеться 14 листопада 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп. 1, к.219.
Відзиви на авторефереат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю. З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”. Автореферат розісланий 11 жовтня 2001 р.
Учений секретарспеціалізованої вченої радикандидат технічних наук Л. П. Тронько
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток виробництва апаратних засобів обчислювальної техніки та їх широке застосування в різних галузях виробничої діяльності людини висунули на передній план одну з найактуальніших задач – забезпечення надійності обчислювальних пристроїв та систем (ОП та С), побудованих на базі сучасних мікропроцесорних пристроїв (МПП). Забезпечення високих показників надійності обчислювальної техніки, зокрема, мікропроцесорних пристроїв та систем (МПП та С), на різних етапах їх життєвого циклу неможливе без інтенсивного розвитку теорії технічної діагностики і ефективного впровадження її результатів у практику.
Контроль та діагностування апаратних і програмних засобів обчислювальної техніки є одним з найскладніших технологічних процесів. Його складність зумовлена необхідністю глибоких знань як апаратної, так і програмної складових ОП та С. Сучасні ОП та С побудовані на мікропроцесорах (МП) – інтегральних схемах надвисокого ступеня інтеграції (7,5 – 17, 5 106 елементів і більше), котрі інтегровані за (0,13–0,18)–мікронною технологією на кристалі. У зв’язку з тим, що провідники багатошарових друкованих плат, на базі яких побудовані МПП, розведені з кроком 0,5 мм і менше, доступ до контрольних точок ускладнений, а в ряді випадків і неможливий. Програмна складова МПП та С може включати в себе системні та прикладні додатки на кількох мовах програмування, що теж суттєво ускладнює процес їх діагностування.
Традиційні методи тестового діагностування сучасних цифрових та мікропроцесорних пристроїв (Ц та МПП), зокрема, структурного, покомпонентного та комбінованого діагностування потребують вичерпної інформації про внутрішню детальну структуру МПП. На сьогодні така інформація в більшості випадків відсутня за причиною комерційної таємниці. Знання про об’єкт діагностування (ОД) є неповними, і це не дає змоги підвищувати глибину пошуку несправностей та прискорювати їх ідентифікацію. Певні труднощі складає і те, що експертними знаннями в галузі діагностування Ц та МПП володіє тільки вузьке коло висококваліфікованих спеціалістів і вони неохоче діляться ними з менш кваліфікованими.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТА МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок