Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ГЕТЬМАНЩИНИ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХУІІ – ХУІІІ СТ.

РОЗВИТОК КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ГЕТЬМАНЩИНИ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХУІІ – ХУІІІ СТ.

Назва:
РОЗВИТОК КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ГЕТЬМАНЩИНИ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХУІІ – ХУІІІ СТ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,50 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Статья I.
Статья II.
Статья III. ЛЮБЧЕНКО ДМИТРО ІВАНОВИЧ
(i)
(ii) УДК 340 (09) : 343] (477)
Статья IV.
Статья V.
Статья VI.
Статья VII. РОЗВИТОК КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ГЕТЬМАНЩИНИ
У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХУІІ – ХУІІІ СТ.
Спеціальність 12.00.01 – теорія та історія держави і права;
історія політичних і правових вчень
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі теорії та історії держави і права Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України (м. Київ)
Науковий керівник – | доктор юридичних наук, професор
Шевченко Олександр Оксеньтійович,
професор кафедри теорії та історії держави і права Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
Тимощук Олександр Валентинович,
професор кафедри історико-правових дисциплін, декан юридичного факультету Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського;
кандидат юридичних наук
Коцан Ігор Дмитрович,
старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського Національного університету внутрішніх справ МВС України
Провідна установа: | Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого (кафедра історії держави і права), м. Харків
Захист відбудеться „16” березня 2006 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.009.01 в Національній академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, .
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України (03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1).
Автореферат розіслано „02” лютого 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Б. Горова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність теми цього дослідження визначається кількома ключовими моментами. Проблема дисертаційного дослідження полягає у необхідності довести розвиток кримінального права Гетьманщини у другій половині ХУІІ – ХУІІІ ст., з`ясувати закономірності, особливості та тенденції цього процесу. Вирішення зазначеної проблеми є важливим і значущим для подальшого розвитку вітчизняної історико-правової науки.
Слід наголосити, що зазначена проблематика в історико-правовій науці не дістала свого вирішення. Критичний аналіз праць учених доводить, що вони не мали характеру комплексних розвідок із залученням до дослідження усіх джерел права: в основному, вони стосувались дослідження кримінального права Гетьманщини за певним джерелом або вивчення джерел кримінального права із формальної сторони. Отже, можна констатувати той факт, що у працях науковців кримінальне право Гетьманщини у динаміці не досліджувалось, відтак, не були з`ясовані й закономірності, особливості та тенденції його розвитку.
З огляду на викладене, можна стверджувати, що існує істотна прогалина у вітчизняній історико-правовій науці стосовно важливих моментів історії кримінального права Гетьманщини як невід`ємної складової частини вітчизняного кримінального права. Тому вирішення зазначеної проблеми, по-перше, дозволяє заповнити цю прогалину, сприяє наповненню багажем знань важливої ділянки вітчизняної історико-правової науки. По-друге, актуальність дисертаційного дослідження при вирішенні його проблеми полягає у можливості як подальшого вивчення історії кримінального права України наступних періодів, так і відтворення його загального розвитку, починаючи з доби Київської Русі.
Теоретичну основу дисертаційного дослідження становлять наукові положення і висновки, що містяться у працях вчених у галузі теорії держави і права, історії держави і права, історії політичних і правових вчень, кримінального права: П.П. Андрушка, В.Д. Гончаренка, А.А. Козловського, М.І. Козюбри, В.В. Копєйчикова, О.Л. Копиленка, М.Й. Коржанського, В.О. Котюка, В.С. Кульчицького, І.П. Лановенка, П.С. Матишевського, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: РОЗВИТОК КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ГЕТЬМАНЩИНИ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХУІІ – ХУІІІ СТ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок