Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Геометричне моделювання схем дії планетарних тістомісильних машин

Геометричне моделювання схем дії планетарних тістомісильних машин

Назва:
Геометричне моделювання схем дії планетарних тістомісильних машин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,19 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Дашкевич Андрій Олександрович
УДК 514.18
 
Геометричне моделювання схем дії планетарних тістомісильних машин
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор
Куценко Леонід Миколайович,
професор кафедри інженерної
і аварійно - рятувальної техніки,
Університет цивільного захисту України
(м. Харків).
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Борисенко Валерій Дмитрович,
завідувач кафедри інженерної графіки,
Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова; (м. Миколаїв);
- кандидат технічних наук, доцент
Ренкас Андрій Гнатович,
начальник кафедри пожежної
і аварійно - рятувальної техніки,
Львівський державний університет
безпеки життєдіяльності (м. Львів).
Захист відбудеться 27.02.2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ-680, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ-680, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий 25.01.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | В.О. Плоский


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рівень науково-виробничого потенціалу України визначається використанням новітніх технологій світового рівня. Зокрема, в харчовому машинобудуванні перспективними вважаються технології перемішування в’язких речовини з важільними робочими органами, рухи яких задаються планетарними механізмами. Процес змішування характеризується складною траєкторією руху важеля, що забезпечує високий ступінь гомогенності змішуваних матеріалів. Проблема полягає у виборі такої конструкції робочого органу змішувача, яка б дозволила провести прийнятний для практики процес перемішування при знижених енерговитратах. Ефективність процесу перемішування (тобто енерговитрати на отримання одиниці об’єму змішуваних матеріалів) залежить від форми траєкторії руху робочого органу. Для прикладної геометрії при використанні планетарного механізму цікавим є те, що форма траєкторії руху робочого органу може бути одержана як параметрична трохоїдна крива, належна сім’ям епі- або гіпоциклоїд. Визначення на стадії проектування раціональної схеми конструкції змішувача сприятиме появі новітньої техніки і технології світового рівня, що вказує на актуальність вибраної теми досліджень.
Розраховувати рух робочого органу змішувача доцільно за допомогою геометричного моделювання процесу перемішування. При цьому предметом досліджень можуть бути кінематичні криві і поверхні, які походять від сімей кривих епі- і гіпоциклоїд, а також енергетичні поверхні у фазових просторах. Зазначимо, що геометричне моделювання об'єктів складної форми є одним з головних напрямків розвитку прикладної геометрії і інженерної графіки. Значний внесок у розв’язання конкретних задач формоутворення зробили В.В.Ванін, С.М.Ковальов, В.Є.Михайленко, В.М.Найдиш, В.С.Обухова, А.В.Павлов, А.М.Підкоритов, О.Л.Пiдгорний, К.О.Сазонов, І.А.Скидан та ін. Проте, проведені дослідження не дозволяють здійснити наскрізне проектування змішувачів планетарного типу. Однією з причин цього була відсутність геометричних і математичних моделей, які б дозволили описати сім’ї кінематичних кривих класу трохоїд, що включають епі- і гіпоциклоїди, а також відсутність математичних процесорів, які б дозволили досліджувати такі криві на аналітичному і графічному рівнях в реальному масштабі часу.
У роботах Л.М.Куценка та його учнів С.В.Росохи, Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Геометричне моделювання схем дії планетарних тістомісильних машин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок