Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
ХИЖНЯКОВА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 330.322.3:628.49
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМ
ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ
Спеціальність 08.08.01 - економіка природокористування і
охорони навколишнього середовища
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Рівненському державному гуманітарному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Ріхтер Ольга Михайлівна,
Рівненський інститут слов’янознавства
Київського славістичного університету,
завідувач кафедри менеджменту організацій
та зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Галушкіна Тетяна Павлівна,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України (м. Одеса), головний науковий
співробітник відділу економічного регулювання
природокористування
кандидат економічних наук
Данилович Тарас Богданович,
Національний університет “Львівська політехніка” (м.Львів),
доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ проблем використання мінерально-сировинних ресурсів і охорони надр (м. Київ)
Захист відбудеться „ 19 ” жовтня 2005 року о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.01 Національного лісотехнічного універси-тету України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного лісотехнічного університету України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 101.
Автореферат розісланий „15” вересня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Р.Я. Кіндрат


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах, коли дія економічної кризи посилюється екологічною кризою, привертають до себе увагу проблеми поводження з різними видами відходів, включаючи і тверді побутові відходи (ТПВ). Процес поводження з ТПВ чинить вплив на довкілля та здоров’я людей, зачіпаючи інтереси багатьох економічних суб’єктів, які беруть у ньому участь. Тому можна говорити про існування систем поводження з ТПВ, метою яких як технологічних утворень є підтримання належної екологічної безпеки, але які можуть функціонувати лише за умови інтеграції економічних інтересів їх окремих суб’єктів.
На фоні розвитку нових екологобезпечних технологій переробки та утилізації як окремих ресурсно-цінних фракцій, так і ТПВ у цілому набуває актуальності проблема реформування наявних систем поводження з ТПВ. Оскільки змінюється передусім технологічна основа системи, основним чинником реформування системи поводження з ТПВ виступає інвестиційна діяльність її суб’єктів.
Питання інвестиційного забезпечення природоохоронної діяльності та розробки організаційно-економічного механізму природокористування, включаючи процес поводження з відходами, висвітлено у працях Александрова І.О., Балацького О.Ф., Бистрякова І.К., Буркинського Б.В., Веклич О.О., Галушкіної Т.П., Грабинського І.М., Гринів Л.С., Данилишина Б.М., Дорогунцова С.І., Ілляшенка С.М., Коніщевої Н.Й., Кравціва В.С., Мельника Л.Г., Мішеніна Є.В., Міщенка В.С., Синякевича І.М., Стадницького Ю.І., Трегобчука В.М., Туниці Ю.Ю., Харічкова С.К., Хвесика М.А., Черевка Г.В., Шевченка Г.С. та інших авторів. Водночас недостатньо дослідженими залишаються питання інвестиційного забезпечення реформування систем поводження з ТПВ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до Основних напрямів державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки, затверджених Постановою Верховної Ради України №188 від 5 березня 1998 року, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2002-2005 роки та на період до 2010 року, ухваленої Постановою Кабінету Міністрів України №139 від 14 лютого 2002 року, а також Програми поводження з твердими побутовими відходами, ухваленої Постановою Кабінету Міністрів України №265 від 4 березня 2004 року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок