Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІЦНЕННЯ ҐРУНТОВИХ ОСНОВ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД МЕТОДОМ АРМУВАННЯ

ЗМІЦНЕННЯ ҐРУНТОВИХ ОСНОВ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД МЕТОДОМ АРМУВАННЯ

Назва:
ЗМІЦНЕННЯ ҐРУНТОВИХ ОСНОВ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД МЕТОДОМ АРМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО – ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
КОВАЛЬСЬКИЙ РУСЛАН КОРОЛЬОВИЧ
УДК 624.131.4 + 624.138.1
ЗМІЦНЕННЯ ҐРУНТОВИХ ОСНОВ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД МЕТОДОМ АРМУВАННЯ
Спеціальність 05.23.02 – Підвалини та фундаменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (НДІБК) Держбуду України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Черний Гелій Іванович, Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Шаповал Володимир Григорович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра “Основи та фундаменти”;
- кандидат технічних наук, доцент
Моргун Алла Серафимівна, Вінницький національний технічний університет, кафедра “Промислове та цивільне будівництво”.
Провідна установа – Полтавський національний університет імені Юрія Кондратюка, кафедра “Видобування нафти і газу та геотехніки.”
Захист відбудеться 18 травня 2004 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, Київ – 37, вул. Івана Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: Київ – 37, вул. Івана Клименка, 5/2.
Автореферат розіслано12.04.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Слюсаренко Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Якщо раніше будівництво головним чином вели на землях з сприятливими ґрунтовими умовами, то протягом останнього часу розміщення нових будівель та споруд здійснюють переважно на несприятливих для будівництва територіях, в складних ґрунтових умовах. До таких територій відносять: підроблювані гірничими виробками площі, просідаючі ґрунти, ділянки, небезпечні щодо можливого розвитку суфозії та карсту, зсувів, а також насипні, органогенні, вічномерзлі ґрунти і т. д. Будівництво в таких умовах звичайно ведуть із застосуванням конструктивних захисних заходів, які збільшують міцність і жорсткість фундаментів і наземних конструкцій, та використанням пальових фундаментів. Альтернативою таких методів захисту будівель та споруд, які потребують великих затрат, є підсилення їх ґрунтових основ методом армування ґрунту горизонтальними гнучкими елементами, особливо в умовах пошарового створення штучних основ. Перевагами цього методу є економічність, простота, відсутність необхідності в спеціальній техніці та інше.
Але такі питання, що стосуються армованої горизонтальними елементами основи, як розрахунок при двох типах її руйнування – внаслідок розриву (без проковзування у ґрунті подушки) або проковзування арматурних елементів, робота армованої основи при динамічних впливах та дослідження коефіцієнта тертя арматури у вигляді суцільного матеріалу та сітки по ґрунту в залежності від фізико-механічних характеристик ґрунту подушки та арматури, досліджені ще недостатньо.
Зважаючи на вищесказане, а також враховуючи відсутність будь-яких діючих нормативних документів на території України, що стосуються армованого ґрунту, в основу дисертаційної роботи було покладено розробку методу розрахунку внутрішньої стійкості цього композитного матеріалу.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з тематичним планом найважливіших науково-технічних робіт, що виконувалися інститутом у 2003 році, узгодженим Державним комітетом України з будівництва та архітектури. Тема “Методичні рекомендації по влаштуванню та розрахунку за другою групою граничних станів основ будівель та споруд при їх армуванні горизонтальними лінійними гнучкими елементами”, реєстраційний номер РК 0103U008524.
Метою дисертаційної роботи є розробка методу розрахунку армованої основи при її руйнуванні внаслідок розриву (без проковзування) або проковзування арматурних елементів у ґрунті подушки, а також розробка методу визначення коефіцієнта тертя арматурного елементу по ґрунту подушки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗМІЦНЕННЯ ҐРУНТОВИХ ОСНОВ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД МЕТОДОМ АРМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок