Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАВЧЕНКО ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА
УДК:338.45:631.155
ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
08.02.03 – організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті землеробства Української академії аграрних наук.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Лайко Петро Афанасійович,
Національний аграрний університет, завідувач кафедри податкової та страхової справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Лобас Микола Григорович,
Міжнародний аграрно-промисловий інвестиційний концерн “Агропромінвест-Інтернешнл”, президент
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Кісіль Микола Іванович,
Інститут аграрної економіки УААН, завідувач відділом інвестицій
Провідна установа - Східноукраїнський національний університет
імені В. Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів, м. Луганськ
Захист відбудеться 17 квітня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ - 41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий 16 березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах поглиблення ринкової трансформації і структурної перебудови аграрного сектора економіки України особливого значення набуває розвиток та удосконалення форм і методів регулювання виробництва, спрямованих на гарантування продовольчої безпеки країни і регіону, створення умов стійкого нарощування конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції та забезпечення державної підтримки товаровиробників агропромислової сфери. В процесі становлення ринкових відносин підвищується відповідальність і самостійність суб’єктів господарювання у підготовці та прийнятті управлінських рішень. Їх ефективність зумовлюється обґрунтованістю, своєчасністю та всебічністю оцінки існуючого та прогнозного фінансово-економічного стану підприємств.
Дієвість ринкової системи господарювання залежить від постійної активної регулюючої функції держави, створення нею фінансово-економічних умов для зростання виробництва. При цьому ефективність функціонування макроекономічної системи зумовлюється раціональністю вирішення питань економіки на мікрорівні. У зв’язку з цим у керівників і спеціалістів фінансово-економічної служби агропромислових підприємств існує потреба у вдосконаленій методології та методах регулювання розвитку економіки.
Незважаючи на важливість для економічного зростання збалансованого поєднання державного і ринкового регулювання, воно як у теоретичному, так і прикладному відношенні поки що залишається недостатньо дослідженим. Це обумовлюється багатогранним характером можливої державної підтримки стосовно конкретних умов діяльності агропромислового комплексу, особливостей здійснення довгострокової аграрної політики у країні, повільним реформуванням соціально-економічних відносин на селі.
Вивчення наукових літературних джерел показало, що існують досить ґрунтовні теоретичні дослідження і практичні розробки щодо форм і методів регулювання діяльності підприємств різних форм власності і господарювання. Вони знайшли відображення в наукових працях відомих вітчизняних вчених: В.Г. Андрійчука, В.П. Галушко, О.Д. Гудзинського, М.Я. Дем’яненка, А.О. Заінчковського, М.В. Калінчика, С.М. Кваші, М.І. Кісіля, П.А. Лайка, М.Г. Лобаса, І.І. Лукінова, М.Й. Маліка, П.Т. Саблука, О.В. Шкільова, О.М. Шпичака та інших. В їх наукових працях обґрунтовується система правового забезпечення, управління, ціноутворення, оподаткування, формування фінансово-кредитної інфраструктури для агропромислової сфери.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок