Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

Назва:
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,06 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гливенко Валентина Василівна
УДК 657. 47
ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ
МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА
(на матеріалах аграрних підприємств Чернігівської області)
Спеціальність 08. 06. 04. - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту в сільському господарстві Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент,
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку в промисловості
кандидат економічних наук, доцент,
Палюх Микола Степанович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в сільському господарстві
Провідна установа: | Національний аграрний університет, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, Кабінет Міністрів України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 23 вересня 2002 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 в Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1 ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий 20 серпня 2002 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради | А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Агропромисловий комплекс є одним з найбільш важливих секторів економіки України. Серед тваринницьких галузей провідна роль належить молочному скотарству. Однак, протягом останніх років молочне скотарство в цілому було збитковим, існуючі ціни на його продукцію не покривали витрат виробництва. Збитковість галузі призвела до зменшення обсягів виробництва і споживання молока та м’яса великої рогатої худоби. В зв’язку з цим виявлення резервів зниження собівартості продукції галузі та пошук шляхів підвищення ефективності виробництва є особливо актуальними.
Важлива роль у вирішенні цього завдання належить бухгалтерському обліку та аналізу, адже саме вони надають необхідну інформацію для прийняття ефективних стратегічних та оперативних управлінських рішень. З прийняттям національних стандартів бухгалтерського обліку виникла необхідність розробки методології обліку виробництва продукції молочного скотарства, орієнтованої на міжнародний досвід та національні традиції. В зв’язку з цим існує ряд невирішених теоретичних, методологічних та прикладних питань в бухгалтерському та внутрішньогосподарському обліку, пов’язаних з оцінкою тварин основного стада та продукції, що від нього отримується, визначенням собівартості молока та продукції вирощування великої рогатої худоби, з методикою аналізу витрат виробництва в досліджуваній галузі.
Дослідження вказаних питань знайшло відображення у працях вчених-економістів: Белебехи І.О., Бєлого І.М., Гетьмана В.Г., Кірейцева Г.Г., Ковальчука М.І., Костюка П.О., Лінника В.Г., Моссаковського В.Б., Ярмоленка В.П. та інших. Проте, у поглядах вчених існують відмінності стосовно методів оцінки продукції молочного скотарства, номенклатури статей витрат, необхідності нарахування амортизації на продуктивну худобу тощо. Створення сільськогосподарських підприємств на приватній основі, значне подорожчання ресурсів для сільського господарства, а також переведення системи бухгалтерського обліку на національні стандарти викликають необхідність розробки нових підходів до методики оцінки біологічних запасів, тварин основного стада, аналізу витрат та методичного забезпечення економічного управління молочним скотарством. Отже, проблему розробки методології, конкретних алгоритмів обліку та аналізу вважати завершеною не можна, тим більше, що умови господарювання динамічно змінюються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок