Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УРАХУВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ ПРИ АНАЛІЗІ БЕЗПЕКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ АТОМНИХ СТАНЦІЙ

УРАХУВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ ПРИ АНАЛІЗІ БЕЗПЕКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ АТОМНИХ СТАНЦІЙ

Назва:
УРАХУВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ ПРИ АНАЛІЗІ БЕЗПЕКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ АТОМНИХ СТАНЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,78 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.012.45-19
БАУСК Олександр Євгенійович
УРАХУВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ ПРИ АНАЛІЗІ БЕЗПЕКИ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ АТОМНИХ СТАНЦІЙ
05.23.01 Ї Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ Ї 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Савицький Микола Васильович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас;
доктор технічних наук, професор Єгоров Євген Аркадійович
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри металевих, дерев'яних та пластмасових конструкцій.
Захист відбудеться « 19 » червня 2008 р. о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 а.
Автореферат розісланий « 17 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Атомні електростанції з енергоблоками типу ВВЕР є ключовим компонентом енергетичної індустрії України, виробляючи 48% загальнонаціонального обсягу електроенергії. Надзвичайно високі збитки від потенціальної аварії обумовлюють відповідальність несучих конструкцій енергоблоків. Зокрема, захисні конструкції реактора повинні розраховуватися на особливі навантаження Ї від надлишкового внутрішнього тиску у випадку аварії, від землетрусу та проходження торнадо, а також від падаючого важкого літака.
Нормативна документація встановлює вимоги підвищеної надійності несучих залізобетонних конструкцій енергоблоку, а саме захисної оболонки, басейну витримки, конструкцій фундаментів енергоблоку та енергетичних турбін. Регламентуються процедури імовірнісного аналізу безпеки, визначення надійності та безпечного ресурсу експлуатації на основі даних досліджень стану конструкцій, моніторингу конструкцій та експертної оцінки їх технічного стану.
Втім, важливою особливістю вказаних задач є обмежені можливості збору вихідних даних про параметри конструкцій внаслідок обмеження по радіаційній безпеці персоналу та фізичній безпеці станції, великого обсягу конструкцій і т.і. Це призводить до появи значних невизначеностей у вихідних даних, які впливають на оцінку безпеки конструкцій.
В такий ситуації загальноприйняті методи аналізу безпеки на основі теорії ймовірностей часто виявляються недостатніми для коректної оцінки надійності та безпечного експлуатаційного ресурсу конструкцій. Розроблені в останні роки альтернативні моделі урахування невизначеностей Ї теорія нечітких множин, інтервальний аналіз та інші Ї не мають практичного апарату їх впровадження в інженерну практику. Таким чином, актуальною є задача створення методології урахування невизначеностей при аналізі безпеки відповідальних конструкцій, а також створення прикладних методів їх застосування на основі реальних експериментально-теоретичних даних.
В дисертаційній роботі розглядаються несучі конструкції енергоблоків типу ВВЕР-1000, проте результати, одержані в роботі, можуть бути застосовані при оцінці надійності будь-яких конструкцій, до яких висуваються підвищені вимоги по безпеці, в умовах деякої невизначеності в параметрах конструкцій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконувалась у рамках держбюджетної науко-во-дослідної теми Міністерства освіти та науки України «Діагностика та моніторинг залізобетонних конструкцій будівель і споруд із урахуванням екстремальної дії зовнішнього середовища», державний реєстраційний номер 0106U005338.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УРАХУВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ ПРИ АНАЛІЗІ БЕЗПЕКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ АТОМНИХ СТАНЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок