Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО ПТАХІВНИЦТВА НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО ПТАХІВНИЦТВА НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО ПТАХІВНИЦТВА НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кузнецов Олег Олександрович
УДК 336.33:649
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО ПТАХІВНИЦТВА НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Миколаїв - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики (м. Миколаїв).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
ЧЕРВЕН Іван Іванович,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва та агро-бізнесу.
Офіційні опоненти: – доктор економічних наук, професор,
Зимовець Віктор Наумович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”,
головний науковий співробітник;–
доктор економічних наук, професор,
Поляков Олександр Максимович,
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри менеджменту.
Провідна установа – Рада по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України, відділ проблем розвитку і розміщення сільськогосподарського виробництва, м. Київ.
Захист відбудеться “_25__” __червня__ 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий “_19_” __травня_ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Перехід країни на ринкові відносини обумовлює необхідність подальшого удосконалювання механізму господарювання в агропромисловому комплексі, переорієнтації його на стимулювання виробництва конкурентноздатної продукції (з урахуванням споживчого попиту на неї). На жаль, діюча нині система господарювання не в достатній мірі стимулює структурну перебудову і ріст продуктивності праці, носить витратний характер, не зацікавлює сільгосптоваровиробників у ефективному розвитку виробництва, а переробні підприємства - у безвідходній комплексній переробці продукції.
Птахівництво поки що знаходиться в глибокій кризі, що виражається в низькій ліквідності, неплатоспроможності і збитковості значної кількості підприємств цієї галузі. У той же час висока оборотність капіталу робить птахівництво привабливим як з комерційної, так і з інвестиційної точок зору. Крім того, за своїми споживчими якостями продукція птахівництва відноситься до категорії дієтичних продуктів харчування, що користуються стабільним попитом з боку населення.
Питанням ефективного розвитку птахівничих підприємств присвячені роботи І.А. Бахтіна, А.І. Вербовикова, В.Н. Зимовця, А.Т. Коваленка, А.С. Лисецького, О.О. Лук’яненка, Б.А. Мельника, Л.І. Подобеда, О.М. Полякова, Т.С. Санталова, Н.Б. Сеперовича, П.М. Слюсара, Т.А. Столляра, Г.О. Тардатьяна, В.І. Фісініна, І.І Червена, М.П. Шкляра, Ф.О. Ярошенка. Проте система економічних відносин підприємств-виробників птахівничої продукції, постачальників кормів для них і переробних підприємств, проблеми ефективного розвитку і управління виробництвом відстають від сучасних вимог, що обумовлює необхідність комплексного вирішення цих питань, без чого усунення існуючого нині диспаритету цін і організація ефективної системи реалізації продукції є неможливими. Необхідні принципово нові підходи до управління сучасним спеціалізованим виробництвом і регулювання економічних відносин птахівничих формувань.
Актуальність проблеми, її велике практичне значення і недостатня розробленість обумовили вибір теми дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом наукової роботи Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за темами “Планування, прогнозування та державне регулювання мікро- та макроекономічних процесів” (номер ДР 0102U003195) та “Організаційно-економічний механізм функціонування підприємницьких структур - системи ціноутворення, фінансово-кредитних відносин, страхування” (номер ДР 0102U003197) і в межах тем наукових досліджень Миколаївського державного аграрного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОГО ПТАХІВНИЦТВА НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок