Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗШИРЕННЯ ТЕХНІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КРИВОШИПНИХ ПРЕСІВ ВВЕДЕННЯМ В ЇХ КОНСТРУКЦІЮ ДОДАТКОВИХ МЕХАНІЗМІВ

РОЗШИРЕННЯ ТЕХНІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КРИВОШИПНИХ ПРЕСІВ ВВЕДЕННЯМ В ЇХ КОНСТРУКЦІЮ ДОДАТКОВИХ МЕХАНІЗМІВ

Назва:
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КРИВОШИПНИХ ПРЕСІВ ВВЕДЕННЯМ В ЇХ КОНСТРУКЦІЮ ДОДАТКОВИХ МЕХАНІЗМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,23 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
Роганов Максим Львович
УДК 621.979.1:621.7.044:621.73.042:621.89(043.3)
РОЗШИРЕННЯ ТЕХНІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КРИВОШИПНИХ ПРЕСІВ ВВЕДЕННЯМ В ЇХ КОНСТРУКЦІЮ ДОДАТКОВИХ МЕХАНІЗМІВ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-технічному університеті (м. Київ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Рей Роман Іванович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
(м. Луганськ), завідувач кафедри “Обладнання для обробки металів тиском”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Огородников Віталій Антонович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри “Опору матеріалів та прикладної механіки”
кандидат технічних наук, доцент
Явтушенко Олександр Вікторович, Запорізький національний технічний університет, завідувач кафедри
“Обробка металів тиском”
Провідна установа: Державне підприємство “Завод імені В.О.Малишева”, центральна лабораторія, Міністерство промислової політики України (м.Харьків)
Захист відбудеться “23” грудня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А, 4 корпус.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м.Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А.
Автореферат розісланий “22” листопада 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 29.051.02,
д.т.н., доцент Гутько Ю.І.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах переходу до ринкової економіки для України є важливим розвиток дрібних та середніх промислових підприємств, оскільки від рівня розвитку цього сектора в економіці країни багато в чому залежить її стабільність. Розвиток багатьох промислових підприємств стримує той факт, що, незважаючи на потребу, вони не в змозі забезпечити себе необхідним промисловим устаткуванням. Одним з рішень цієї проблеми є розширення технічних можливостей вже наявного базового устаткування на основі розроблення і застосування нових додаткових механізмів. Кривошипні преси (КП) відносяться до найбільш розповсюдженого виду ковальсько-пресового устаткування, призначеного для одержання деталей і заготовок методами обробки матеріалів тиском. Існуючі КП мають обмеження за силою деформування заготовки величиною номінальної сили преса; швидкість деформування порівняно не висока (0,3-0,5 м/с), що обмежує різноманітність матеріалів і розмірів заготовок, які деформуються на цих пресах. Традиції деформації заготовок на КП, що склалися, не дозволяють проводити операції вільного кування, набору ступеня деформації шляхом послідовної деформації заготовки на одній позиції; існуючі системи змащення не враховують різке підвищення тиску в шарнірах преса при деформації поблизу нижнього фіксованого положення повзуна, що приводить до зниження коефіцієнта корисної дії (ККД), а іноді і до заклинювання приводу преса. Рішення цих проблем є актуальним і можливим на основі введення до конструкції КП нових додаткових механізмів, розроблених на основі системного підходу, розвитку методів їх фізичного і математичного моделювання, розробці рекомендацій до їхнього проектування і реалізації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана відповідно до напряму наукової праці Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля “Перспективні ковальсько-пресові машини” у рамках держбюджетних тем науково-дослідних робіт Донбаської державної машинобудівної академії №0101И001746, тематичного плану науково-дослідних робіт Міжнародного науково-технічного університету за напрямом “Розширення технічних можливостей кривошипних пресів” - тема Д10-2002, у яких автор безпосередньо брав участь як виконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗШИРЕННЯ ТЕХНІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ КРИВОШИПНИХ ПРЕСІВ ВВЕДЕННЯМ В ЇХ КОНСТРУКЦІЮ ДОДАТКОВИХ МЕХАНІЗМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок