Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Назва:
ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,08 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шевчук Олег Анатолійович
УДК 657.1:658.012.12:658.773.
ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ БЕЗГОТІВКОВИХ
РОЗРАХУНКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
08.06.04. - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Бутко Анатолій Дмитрович
Київський національний
торговельно-економічний
університет, доцент кафедри аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний
економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського
обліку в промисловості.
кандидат економічних наук, доцент
Дорош Ніна Іванівна, Київський
національний університет імені Тараса
Шевченка, кафедра обліку і аудиту,
доцент кафедри обліку і аудиту.
Провідна установа: Львівська комерційна академія, кафедра
кафедра аудиту, Укркоопспоживспілки
України, м.Львів
Захист відбудеться “15” березня 2001 р. о 16 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ – 156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 14 лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв’язку з ускладненням умов діяльності суб’єктів господарювання урізноманітнився процес управління фінансами як на макро-, так і на мікрорівні. Завдяки фінансам, як системі економічних відносин, пов’язаних із формуванням, розвитком і використанням грошових коштів, контролюється обіг капіталу.
Фінансові відносини суб’єктів господарювання здійснюються у середовищі, яке характеризується системою діючих у державі правових і економічних умов. Фінансове середовище визначає обсяги й ефективність фінансових відносин суб’єктів господарювання з партнерами, визначає форми розрахункових операцій. У середовищі фінансових відносин функціонує фінансовий менеджмент, який, перш за все, здійснює управління грошовими потоками суб’єктів господарювання.
Фінансовий менеджмент зможе виконувати покладені на нього функції при чітко організованій системі розрахункових операцій між суб’єктами господарювання, попереджуючи розрахунки за бартером, незабезпеченими векселями та ін.
Основним джерелом інформаційного забезпечення управління фінансами на підприємствах є система обліку, результати аналізу та контролю операцій, пов’язаних з безготівковими розрахунками.
Реформування системи бухгалтерського обліку з урахуванням вимог міжнародних стандартів стало важливою умовою досягнення ефективності трансформаційних процесів, що відбуваються в економіці України.
Одночасно, у зв’язку з постійними змінами зовнішніх та внутрішніх чинників, що впливають на результати господарської діяльності, посиленням зацікавленості в раціональності та доцільності розпорядження підприємствами наявними ресурсами, зростає необхідність проведення своєчасного й якісного аналізу та контролю господарської діяльності.
Зазначене особливо стосується операцій, пов’язаних з безготівковими розрахунками суб’єктів господарської діяльності, оскільки саме безготівкові розрахунки є ланкою, що сполучає кожний суб’єкт господарської діяльності з оточуючим ринковим середовищем, державними фінансами та дозволяє брати участь у процесі виробництва, розподілу та споживання.
Питання обліку, аналізу та контролю операцій, пов’язаних з безготівковими розрахунками розглядалися в роботах ряду як вітчизняних (М. Білухи, І. Бланка, Ф. Бутинця, С. Голова, В. Горелкіна, В. Завгороднього, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок