Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІПЕПТИДНОГО ПРЕПАРАТУ ДАЛАРГІНУ У ДІТЕЙ З НЕЗРОЩЕННЯМ ПІДНЕБІННЯ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ І В РАННЬОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІПЕПТИДНОГО ПРЕПАРАТУ ДАЛАРГІНУ У ДІТЕЙ З НЕЗРОЩЕННЯМ ПІДНЕБІННЯ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ І В РАННЬОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІПЕПТИДНОГО ПРЕПАРАТУ ДАЛАРГІНУ У ДІТЕЙ З НЕЗРОЩЕННЯМ ПІДНЕБІННЯ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ І В РАННЬОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,50 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ
ДОЛЕНКО ОЛЬГА БОРИСІВНА
УДК 616.315-007.254-053.4:615.36
ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІПЕПТИДНОГО ПРЕПАРАТУ ДАЛАРГІНУ У ДІТЕЙ З НЕЗРОЩЕННЯМ ПІДНЕБІННЯ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ І В РАННЬОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ
14.01.22 – стоматологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Полтава - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській медичній стоматологічній академії МОЗ України (ректор – доктор медичних наук, професор Ждан В.М.).
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Ткаченко Павло Іванович,
Українська медична стоматологічна академія МОЗ України,
завідувач кафедри дитячої хірургічної стоматології
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Куцевляк Валерій Ісайович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри стоматології дитячого віку, дитячої щелепно-лицевої хірургії та імплантології;
- доктор медичних наук, доцент Гулюк Анатолій Георгійович, Одеський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри хірургічної стоматології.
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України, Інститут стоматології.
Захист відбудеться “23” грудня 2003р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01 при Українській медичній стоматологічній академії (36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української медичної стоматологічної академії за адресою: 36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23.
Автореферат розісланий “21” листопада 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Девяткіна Т.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Уроджені вади розвитку щелепно-лицевої ділянки (УВР ЩЛД) займають чільне місце в загальній кількості уроджених вад розвитку людини і в останні роки простежується тенденція до збільшення їх частоти [Гулюк А.Г.,2002; Харьков Л.В.,2002].
Не дивлячись на значні успіхи вітчизняної пластичної хірургії по розробці нових оригінальних та удосконаленню існуючих методів оперативних втручань [Харьков Л.В., Яковенко Л.М., 1999; Гулюк А.Г., 2002], відсоток післяопераційних ускладнень, через переобтяженість дітей з незрощеннями цілою низкою супутньої соматичної патології та порушенням клітинного метаболізму, досить вагомий і за даними різних авторів складає при ураностафілопластиці від 17% до 52% [Гуржій О.В., 1996; Музичина Г.А., 1996].
Досліджено, що навіть за умов бездоганно виконаної операції і загоюванні рани в цих хворих виникають значні по площині рубці, які обумовлюють укорочення м’якого піднебіння, стримують ріст верхньої щелепи. В свою чергу це перешкоджає формуванню мови та повноцінній функції піднебінно-глоточного кільця, що знижує ефективність реабілітаційних заходів у післяопераційному періоді [Семенченко Г.И., Бабов Е.Д., 1997; Фліс П.С., 1999; Харьков Л.В., 1999].
Крім того, ні один з існуючих засобів медикаментозного впливу на репаративні процеси в тканинах піднебіння після проведення ураностафілопластики не задовольняє щелепно-лицевих хірургів [Музичина Г.А., 1996; Харьков Л.В., 1999]. Виходячи з цього, ми вважаємо, що застосування препаратів, які б дозволили покращити соматичний стан хворих перед оперативним втручанням, поліпшили репаративні та пластичні властивості тканин порожнини рота, недосконалих в анатомо-функціональному відношенні і пошкоджених оперативним втручанням, за рахунок регуляції клітинного метаболізму на загальному і місцевому рівнях є актуальним.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є фраґментом науково-дослідної теми Української медичної стоматологічної академії МОЗ України “Механізми пошкодження зубощелепної системи, резистентність організму і обґрунтування засобів профілактики, терапії і реабілітації основних стоматологічних захворювань” (державний реєстраційний № 0197V18550).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІПЕПТИДНОГО ПРЕПАРАТУ ДАЛАРГІНУ У ДІТЕЙ З НЕЗРОЩЕННЯМ ПІДНЕБІННЯ НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ І В РАННЬОМУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОМУ ПЕРІОДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок