Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,35 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ВАХОВИЧ ІРИНА МИХАЙЛІВНА
УДК 332.12 (477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ
РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
Спеціальність: 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Герасимчук Зоряна Вікторівна,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук
Данилишин Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил
України НАН України,
заступник голови
кандидат економічних наук
Шульц Світлана Леонідівна,
Інститут регіональних досліджень,
старший науковий співробітник
Провідна установа:
Науково-дослідний економічний інститут Мінекономіки України, відділ проблем регіональної економіки, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “24” січня 2002 року об 11 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий “15” грудня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради, кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. За роки державної незалежності України питання регіонального підходу в соціально-економічному та екологічному розвитку країни набуло особливої ваги. Це зумовлено нерівномірністю економічного та соціального розвитку областей країни, підвищенням техногенного навантаження на окремі території, нераціональним ресурсоспоживанням та затратним типом виробництва, спадом життєвого рівня населення регіонів держави. Широке коло питань проблематики соціально-економічного та екологічного розвитку країни та її регіонів розробляють провідні вітчизняні науковці: О.І.Амоша, Є.І.Бойко, П.Ю. Бєлєнький, М.П.Бутко, З.В.Герасимчук, Б.М.Данилишин, М.І.Долішній, С.І.Дорогунцов, Ф.Д. Заставний, С.М.Злупко, М.А.Козоріз, В.С.Кравців, І.І.Лукінов, М.З.Мальський, А.Ф.Мельник, І.Р.Михасюк, М.М.Паламарчук, М.Д. Пістун, В.І.Пила, С.М.Писаренко, В.А.Поповкін, Я.О.Побурко, Д.М. Стеченко, В.М.Трегобчук, М.Ф. Тимчук, М.Г.Чумаченко, О.І.Шаблій та інші. Теоретичний та емпіричний матеріал, нагромаджений цими дослідниками, є достатньо репрезентованим у науковому відношенні як передумова нашого дослідження. Однак в умовах тривалої і всеосяжної кризи відсутні методологічні та методичні засади розробки та реалізації стратегічного курсу розвитку усіх процесів життєдіяльності населення країни. Адже негативні тенденції соціально-економічного та екологічного розвитку України та її регіонів у 1991-2000 роках стали наслідком відсутності виваженої стратегії соціо-еколого-економічного розвитку регіонів держави, помилок та прорахунків через непослідовну державну та регіональну політику. Тому виявлення територіальних закономірностей розвитку процесів життєдіяльності населення в період реформування економіки країни та необхідність розробки на цій основі організаційно-економічного механізму формування і реалізації стратегії соціо-еколого-економічного розвитку її регіонів визначають актуальність даного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні положення дисертаційної роботи мають зв'язок із загальнодержавною стратегією економічного та соціального розвитку України на 2000-2004 роки “Україна: поступ у ХХІ століття”, яка викладена у Посланні Президента України Л.Д. Кучми до Верховної Ради України. Тема роботи тісно пов'язана з науково-технічними програмами (програми економічного і соціального розвитку Волинської області на 1998-2001 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок