Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СКЛАДЧАСТІ СКЛЕПІННЯ, ЩО ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ

СКЛАДЧАСТІ СКЛЕПІННЯ, ЩО ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ

Назва:
СКЛАДЧАСТІ СКЛЕПІННЯ, ЩО ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,11 KB
Завантажень:
133
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУЧНО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ
СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ ІМЕНІ В.М. ШИМАНОВСЬКОГО
Сазанович Юрій Михайлович
УДК 624.074
СКЛАДЧАСТІ СКЛЕПІННЯ, ЩО ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Україському науково-дослідному та проектному інституті сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Трофімов Віктор Іванович, завідувач лабораторії ЦНДІБК ім. Кучеренка (м. Москва).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Корольов Володимир Петрович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри металевих конструкцій;
кандидат технічних наук, професор
Нілов Олексій Олександрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри металевих та дерев’яних конструкцій.
Провідна установа: Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ виробничих стаціонарних і мобільних будівель та споруд з металевих конструкцій, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 24 ” жовтня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: 02125, м Київ, просп. Визволителів,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М.Шимановського за адресою: 02125, м Київ, просп. Визволителів,1.
Автореферат розісланий “ 10 ” вересня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 26.857.01,
д. т. н., професор |
О. І. Оглобля
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У світовій будівельній практиці одержали поширення безкаркасні склепінчасті будівлі та споруди багатоцільового призначення прольотом 12–24 м з окремих ромбічних, трапецієподібних, лоткоподібних і ін. тонкостінних профільованих елементів, переважно алюмінієвих, у яких лист виконує несівні і огороджувальні функції. Проте застосування таких елементів ще не досить ефективно вирішує питання використання листа в конструкціях, їхньої заводської готовності та швидкості зведення, що пояснюється наступними обставинами:– 
елементи працюють таким чином, що тільки вузькі ділянки у зоні перетину сприймають стиск, інша частина працює з зайвим запасом міцності, що призводить до нераціонального збільшення металоємності конструкції;– 
будівлі з окремих елементів не є конструкціями повної заводської готовності, а з'єднання елементів між собою при зведенні збільшують трудовитрати та час монтажу.
Склепіння, що трансформуються, є найбільш близькими до них конструкціями, крім того мають позитивні відзнаки: підвищену заводську готовність, прискорене зведення, високу архітектурну виразність поверхні, раціональне використанням матеріалу в конструкції. Разом з тим, склепіння, що трансформуються, розроблені на рівні винаходів і відомості про них мають, в основному, інформаційний характер.
Таким чином, розробка і дослідження склепінь, що трансформуються, є актуальними, тому що дозволяють удосконалювати клас прогресивних складчастих конструкцій.
Зв'язок роботи з науковими програмами і темами.
Дисертаційна робота відповідає тематиці загального плану наукових досліджень, які проводились в інституті за темами: “Лабораторно-експериментальні роботи з розробки, виготовлення та випробування моделі розсувної оболонки для промислових будівель і тимчасових споруд”, “Дослідження та випробування розсувних напружених оболонок покриттів”, “Дослідження окремих вузлів, обробка та впровадження розсувної оболонки” .
Мета і задачі дослідження .
Метою роботи є розробка та дослідження складчастих склепінь, що трансформуються, із серпоподібних складок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СКЛАДЧАСТІ СКЛЕПІННЯ, ЩО ТРАНСФОРМУЮТЬСЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок