Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ АДАПТАЦІЇ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ АДАПТАЦІЇ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

Назва:
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ АДАПТАЦІЇ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Польшаков Ілля Валерійович
УДК 330.322:658.511
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ АДАПТАЦІЇ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ
Спеціальність 05.13.22 - Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі транспортного права, системного аналізу та логістики Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор Левковець Петро Романович,
проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри транспортного права, системного аналізу та логістики Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Чумаченко Ігор Володимирович, завідувач кафедри менеджменту Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент Данченко Олена Борисівна, докторант кафедри інформатики та інформаційної безпеки Черкаського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа – | Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра “проектного менеджменту”, Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 30.05.2007 року о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01. у Київському Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: Україна, 01010, м. Київ, вул. Суворова 1, ауд. ____.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: Україна, 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе 42.
Автореферат розісланий 28.04. 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01
кандидат технічних наук, доцент О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальносистемні положення управління проектами засновані на інтерпретації проекту, як зміни вихідного стану деякої виробничо-економічної системи, пов'язаного з витратами часу та засобів. Процес цих змін буде являти собою управління проектом, якщо вони здійснюються по заздалегідь розробленому алгоритмі, що враховує цільові настанови, а також тимчасові й ресурсні обмеження. Об'єднання всіх проектів у єдиному стратегічному напрямку є життєво важливим для досягнення організацією успіху.
Кожен проект повинен відповідати стратегічному плану організації, що створюється для задоволення майбутніх потреб її клієнтів. Однак не багато більших та середніх організацій можуть досить якісно визначити пріоритет проекту та погодити його зі стратегією організації. На сьогодні, одним із головних завдань проектно-орієнтованих організацій є адаптація проектів під їх стратегію. В області інформаційних технологій не існує ефективних методів та моделей, а також підходів у адаптації проектів під стратегію організації. Адаптація проектів відбувається в умовах високих ризиків та невизначеності. Стратегія інноваційного розвитку організації є домінуючою в даний момент часу та здійснюється за рахунок розвитку мультипроектного середовища.
Мультипроектне середовище розвитку проектно-орієнтованої організації характеризується підвищеними ризиками, тому розрахунок її стратегії повинен проводитися в умовах невизначеності.
Таким чином, можна зробити висновок, що рішення задачі адаптації проектів під стратегію проектно-орієнтованої організації є актуальним та відповідає сучасним потребам ринкової економіки України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з планами науково-дослідницьких робіт Національного транспортного університету за темою: № К 05-01-2 “Розробка інструментально-методичних засобів управління проектами в проектно-орієнтованих підприємствах та організаціях” (ДР № 0105U003296).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ АДАПТАЦІЇ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок