Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ ДО ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ ДО ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ ДО ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,98 KB
Завантажень:
503
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Південноукраїнський державний педагогічний університет
імені К. Д. Ушинського (м. Одеса)
ОДАРІЙ ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 378. 035: 78
ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ
ДО ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського (м. Одеса), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор
Карпова Елла Едуардівна,
Південноукраїнський державний педагогічний
університет імені К.Д. Ушинського (м. Одеса),
завідувач кафедри дошкільної педагогіки.
Офіційні опоненти – доктор педагогічних наук, професор
Радул Валерій Вікторович,
Кіровоградський державний педагогічний
університет імені В.Винниченка, завідувач
кафедри педагогіки, ректор
 
- кандидат педагогічних наук, професор
Яворська Галина Харлампіївна,
Одеський юридичний інститут Національного
університету внутрішніх справ, професор кафедри
професійної психології і педагогіки
Провідна установа — Луганський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист дисертації відбудеться “16” квітня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського (м.Одеса) за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ніщинського, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського (м. Одеса) за адресою: 65091, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “10” березня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Трифонова
Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. У Конституції України визначено пріоритетність правового забезпечення процесів, що супроводжують державне будівництво й наголошено на тому, що захист прав і свобод кожної людини, їх гарантія, визначають основний зміст і спрямованість діяльності держави. Однак, як відомо, будь-яка держава створюється і стверджується діяльністю своїх громадян. Відтак, рівень розвитку України як правової держави залежить від сформованості правової культури і правової свідомості кожного члена суспільства.
Проблема формування правової культури особистості привертає увагу багатьох учених. Зокрема, ними було визначено: завдання правової культури в сучасних умовах, її співвідношення з політичними та моральними орієнтаціями і цінностями суспільства (Н.Андрієнкова, Г. Балюк, В. Бородін, В. Копєйчиков, Г. Гавриленко, В. Нерсесянц та ін.); сутність правової культури і правосвідомості особистості як її структурного елемента (Ф.Бурчак, О. Васильєв, О. Жалинський, В. Коновалова, М. Орзіх та ін.).
Важливе місце в роботах, присвячених проблемі правової культури посідають питання визначення особливостей феномена правової чи юридичної діяльності (В. Кудрявцев, Н.Лясковська, О. Мартиненко, М. Орзіх, Б. Пугинський, О. Вершинін); цілей і завдань підготовки фахівців, покликаних здійснювати цю діяльність. Зокрема, розглядаються зміст і методика формування правової культури працівників органів внутрішніх справ (Ф.Думко, А. Жалинський, А. Іпакян, М. Козляр, О. Мартиненко, О. Морозов ); зміст і роль правової культури в удосконаленні правоохоронної діяльності, місце правової культури у вихованні особистості і профілактиці правопорушень (М. Фіцула, В. Синьов, В. Оржеховська, Г. Пономаренко). Втім, дослідники (І. Баєва, В. Баженов, С. Белічева, В.Головченко, О. Іванов, А. Іпакян, В.Морозова, В. Оржеховська, В. Татушинський та ін.) наголошують на тому, що розбудова правової держави залежить не тільки від ефективної роботи правоохоронних органів, а й від ефективності правового виховання, формування правової культури і правової свідомості кожної людини, що залежить насамперед від педагогів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ ДО ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок