Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (1993 - 2004 рр.)

СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (1993 - 2004 рр.)

Назва:
СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (1993 - 2004 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,27 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
МАЛИНОВСЬКИЙ РУСЛАН ІГОРОВИЧ
УДК 94(477): 329.15 “1993/2004”
СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ
(1993 - 2004 рр.)
Спеціальність 07.00.01 – історія України
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі новітньої історії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: кандидат історичних наук, професор
ПИВОВАР СЕРГІЙ ФЕДОРОВИЧ,
професор кафедри новітньої історії України
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Шевчук Василь Петрович,
професор кафедри інформаційно-
пропагандистського забезпечення та військової
журналістики Національної академії оборони
України
кандидат історичних наук
САЦЬКИЙ ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ,
старший викладач кафедри політичної історії
Київського національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана
Захист відбудеться 17 грудня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .001.20 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. ).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58).
Автореферат розісланий 15 листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук, доцент О. Г. Сокірко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Структура дисертації зумовлена метою та завданнями дослідження. Вона складається із вступу, 4-х розділів (8 підрозділів), висновків, списку використаних джерел і літератури (454 позиції, 37 с.). Загальний обсяг роботи становить 239 с.
Актуальність теми. Розбудова України як незалежної держави, становлення її політичної системи, формування нових політичних об’єднань сприяють зацікавленості науковців багатьма суспільно-політичними явищами. Слід зазначити, що вміння оцінити сучасні події крізь призму світоглядних позицій окремих соціальних груп є ефективним способом формування об’єктивного погляду на історію. До таких груп належать і політичні партії. На сьогоднішній день Україна перебуває на переломному етапі становлення державності та побудови громадянського суспільства. У зв’язку з цим загострюється боротьба різних політичних груп за своє місце біля “керма влади”, весь час не вщухають суперечки між представниками різних політичних сил. Тому актуальним є вивчення політичного життя України, його основних складових, становлення нових політичних партій. Особливо це стосується лівого руху, який весь час зазнавав організаційних, структурних та ідеологічних змін, намагався адаптуватися до вимог часу. Попри певний відступ та деморалізацію лівих сил на початку 1990-х рр., той факт, що на президентських виборах 1999 р. майже 11 млн. виборців віддали голоси лідеру Комуністичної партії України (КПУ), а також порівняно стабільний успіх комуністів на парламентських виборах 1994 р., 1998 р. та 2002 р. не дозволяють говорити про будь-яку випадковість. Навпаки, це спонукає придивитися до КПУ з усією уважністю, узагальнити та переосмислити її суспільно-політичну діяльність.
Актуальність теми зумовлена також розвитком історичної науки. А саме відсутністю спеціальних ґрунтовних узагальнюючих наукових досліджень з історії діяльності Компартії в умовах державної незалежності України і можливістю продовжити процес висвітлення поставленої проблеми. Крім того, дослідження з історії партійного будівництва в Україні допоможуть підвищити порівняно низький, на наш погляд, рівень політичної свідомості та культури суспільства, розібратися в проблемах зародження та діяльності партій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до науково-дослідної теми історичного факультету Київського національного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (1993 - 2004 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок