Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інтенсифікація агломераційного процесу шляхом управління газопроникністю шару, що спікається

Інтенсифікація агломераційного процесу шляхом управління газопроникністю шару, що спікається

Назва:
Інтенсифікація агломераційного процесу шляхом управління газопроникністю шару, що спікається
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,90 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРІВЕНКО сергІй ВІКТОРОВич
УДК 622.788.36 (043.3)
Інтенсифікація агломераційного процесу шляхом управління газопроникністю шару, що спікається
05.16.02 - Металургія чорних металів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Маріуполь - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Руських Володимир Петрович, Приазовський державний технічний університет, завідувач кафедрою "Металургія чавуну", доцент
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Петрушов Станіслав Миколайович, Донбаський гірничо-металургійний інститут (м. Алчевськ), проректор з учбової роботи, професор кафедри "Металургія чорних металів"
кандидат технічних наук, ст.наук.співр.
Міщенко Іван Митрофанович, Донецький державний технічний університет, ст.наук.співр. кафедри "Руднотермічні процеси та маловідходні технології"
Провідна установа: Донецький науково-дослідний інститут чорної металургії Міністерства промислової політики України (м. Донецьк)
Захист відбудеться “ 16 ” червня 2000 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.01 при Приазовському державному технічному університеті за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., провулок Республіки, 7
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету: 87500, м. Маріуполь, вул. Апатова, 115
Автореферат розісланий “ 11 ” травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
докт. техн. наук, професор В.О. Маслов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Значний вплив на показники доменного виробництва виявляє якість агломерату, який застосовується. Тому до числа головних задач розвитку чорної металургії відноситься вдосконалення агломераційного процесу. Однім з найбільш перспективних напрямків підвищення ефективності роботи аглофабрик є збільшення газопроникності і, отже, висоти шару шихти, що спікається.
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Порожність і газопроникність є одними з основних факторів, які визначають висоту шару аглошихти, що спікається. Максимальну газопроникність шару можна досягнути високою якістю огрудкування вхідних шихтових матеріалів. Для вхідної аглошихти певного складу і фізико-хімічних властивостей існує оптимальне значення вологості, яку необхідно підтримувати під час огрудкування. В виробничих умовах порожність і газопроникність шару огрудкованої агломераційної шихти змінюються в широких межах. Ефективного управління процесом огрудкування важко досягнути без використання даних досліджень руху газів в шарі аглошихти.
В зв'язку з цим актуальними є роботи, направлені на подальший розвиток наукових уявлень про рух газів в шарі сипких матеріалів і створення нових способів визначення порожності і газопроникності шару аглошихти.
ЗВ'ЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ, ПЛАНА-МИ, ТЕМАМИ. Дисертаційна робота виконана на основі програм наукових досліджень кафедри металургії чавуну Приазовського державного технічного університету на 1996-1999 р.р. По результатах дисертації з ММК ім. Ілліча укладений договір на впровадження науково-технічної продукції "Розробка і впровадження автоматизованої системи управління якістю огрудкування шихти шляхом контролю газопроникності аглошихти в потоці" (тема 7/99).
МЕТА ТА ЗАДАЧІ ДОСЛІДЖЕННЯ. Метою роботи є інтенсифі-кація агломераційного процесу на основі розробки нових способів визначення порожності і газопроникності шару огрудкованої агломераційної шихти в потоці, а також моделі газопроникності шару аглошихти для дослід-ження умов руху газів в шарі шихти будь-якого гранулометричного складу.
НАУКОВА НОВИЗНА ОТРИМАНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ.
1.
Досліджена порожність шару зернистих матеріалів по зміні концентрації контрольованої складової газу в результаті перемішування його з повітрям порожнин з використанням розробленого способу визначення порожності шару огрудкованої аглошихти в потоці.
2.
Досліджена газопроникність шару огрудкованої аглошихти шляхом імпульсного продування повітря через шар і визначення втрат тиску в шарі на основі розробленого способу визначення газопроникності шару огрудкованої аглошихти в потоці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Інтенсифікація агломераційного процесу шляхом управління газопроникністю шару, що спікається

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок