Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВОГО ПIДПРИЄМСТВА

МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВОГО ПIДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВОГО ПIДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МIНIСТЕРСТВО ОСВIТИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНIВЕРСИТЕТ "ЛЬВIВСЬКА ПОЛIТЕХНIКА"
РУДНИЦЬКА
Ореста Михайлівна
УДК 658.32:338.4
МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВОГО ПIДПРИЄМСТВА
Спеціальність: 08.06.02
"Підприємництво, менеджмент та маркетинг"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Львів - 1999


Дисертація є рукописом
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Державного університету "Львівська політехніка" Міністерства освіти України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Кузьмін Олег Євгенович,
Державний університет "Львівська політехніка",
декан факультету економіки та менеджменту,
завідувач кафедри менеджменту i міжнародного підприємництва.
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор, завідувач
відділу економічних проблем розвитку
промисловості регіону Інституту регіональних
досліджень НАН України
БОЙКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ;
кандидат економічних наук, доцент кафедри
менеджменту та маркетингу, декан факультету
економіки та менеджменту Луцького державного
технічного університету
ЛІПИЧ ЛЮБОВ ГРИГОРІВНА.
Провідна установа Ужгородський Державний університет, кафедра
економіки, менеджменту та маркетингу.
Захист відбудеться "3" вересня 1999р. о 15-00год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.03 у Державному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 290646, м.Львів-13, вул. С.Бандери, 12, IV корпус, ауд.406.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету "Львівська політехніка" за адресою: 290646, м.ЛьвIв-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий "23" червня1999р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко I.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування персоналу з високими професійно-кваліфікаційними характеристиками, орієнтованого на досягнення кінцевої мети, стало одним з ключових завдань реструктуризації виробничо-господарської діяльності підприємства, вирішення якого відбувається на фоні надмірної чисельності персоналу (за різними оцінками від 10% до 30%), соціального напруження, що викликане незадовільним станом ринку праці, і ускладнюється недосконалістю системи мотивації праці персоналу.
Підготовка компетентного персоналу, здатного до продуктивної роботи в ринкових умовах, його раціональне структурне і просторове розміщення, зміна культури управління підприємства врешті-решт залежить від ефективності функціонування служби управління персоналом.
Мотивація персоналу охоплює проблемні питання вимірювання кількості та якості трудового внеску управлінського персоналу, обгрунтування розміру та структури матеріальних стимулів, визначення кількісних оцінок трудового вкладу як окремого працівника, так і групи працівників в кінцевий результат діяльності підприємства.
Сутність наукової проблеми полягає у необхідності розробки методичних засад оцінки потенціалу управлінського персоналу та побудови ефективної системи його мотивації, оскільки невпинне зростання впливу управлінського персоналу на досягнення кінцевих результатів роботи підприємства потребує теоретичного обгрунтування щодо кількісної оцінки розміру його вкладу в ці результати. Важливим науковим завданням є розробка методів планування чисельності персоналу в умовах реструктуризації виробництва з урахуванням виробничих і соціальних чинників.
На сучасному етапі реформування економіки з урахуванням ролі управлінського персоналу в процесі ринкових перетворень стає зрозумілою значущість вирішення проблеми підвищення продуктивності діяльності управлінського персоналу промислового підприємства.
Серед робіт, які внесли відчутний внесок у розробку наукових основ дієвої кадрової політики, ефективного управління персоналом слід відзначити дослідження таких вітчизняних і зарубіжних науковців: М.Альбера, С.Бандури, Г.Бекера, П.Бергера, Д.Богині, Є.Бойка, А. Волгіна, Н. Гаузнера, В.Геєця, Г. Десслера, М. Долішнього, П.Друкера, І. Заславського, С.Злупка, О.Кузьміна, Х.Ламперта, І.Лукінова, М.Мескона, В.Мікловди, Дж.Обер-Кріє, С.Пирожкова, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ ПРОМИСЛОВОГО ПIДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок