Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ ПРИ ПОЛІГАРМОНІЙНОМУ ЖИВЛЕННІ ОБМОТОК СТАТОРА

ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ ПРИ ПОЛІГАРМОНІЙНОМУ ЖИВЛЕННІ ОБМОТОК СТАТОРА

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ ПРИ ПОЛІГАРМОНІЙНОМУ ЖИВЛЕННІ ОБМОТОК СТАТОРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ЧАСТОТНЫХ МЕТОДОВ ОПРЕДЕЛЕНИЯ ПАРАМЕТРОВ ДВИГАТ
ЕЛЕЙ ПЕРЕМЕННОГО ТОКА ПРИ ИСПОЛЬЗОВАНИИ ПОЛИГАРМОНИЧЕСКОГО ПИ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАЛІНОВ Андрій Петрович
УДК 621.313.3.043/045.5
ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ ПРИ
ПОЛІГАРМОНІЙНОМУ ЖИВЛЕННІ ОБМОТОК СТАТОРА
Спеціальність 05.09.01 – Електричні машини і апарати
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кременчук - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
РОДЬКІН Дмитро Йосипович,
завідувач кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор ТКАЧУК Василь Іванович, завідувач кафедри електричних машин та апаратів Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент НЕВЗЛІН Борис Ісаакович, доцент кафедри електромеханіки Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля (м. Луганськ) Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра електромеханіки та теоретичних основ електротехніки.
Захист відбудеться 7 лютого 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 45.052.01 Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева 20, корпус № 1, ауд. 1211.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України (39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20).
Автореферат розісланий 30 грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук., доц. А.В. Некрасов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Надійність роботи електричних двигунів (ЕД) змінного струму за останні 10...15 років знизилась в окремих випадках у кілька разів. Щорічно виходять з ладу і ремонтуються до 30% парку ЕД, які використовуються у промисловості, та до 70%, що використовуються у транспорті. У переважній більшості після ремонту ЕД змінного струму повертають на підприємства, де продовжують експлуатувати до наступного виходу з ладу. Кількість ремонтів в окремих випадках складатє 3...4 на рік при значному зменшенні часу напрацювання на відмову до 0,5...1,5 року. Багаторічна експлуатація, що супроводжується багаторазовими ремонтами, призводить до того, що використовують машину, реальні експлуатаційні показники якої значно нижчі, ніж задекларовані заводом-виробником.
Використання достовірних електромагнітних та енергетичних параметрів ЕД для побудови систем захисту, плавного запуску, безперервного моніторингу, частотного і векторного реґулювання швидкості обертання, компенсації реактивної потужності дозволить створювати енерго- і ресурсозберігаючі режими роботи, підвищити точність реґулювання і надійність роботи приводів відповідальних механізмів, сформулювати й оцінити ефективність енергозберігаючих заходів, що є частиною загальнодержавної задачі енергоресурсозбереження. Визначення реальних електромагнітних і енергетичних параметрів набуває особливого значення для сертифікації ЕД змінного струму, які пройшли ремонт.
Аналіз методів оцінювання параметрів ЕД змінного струму вказує на необхідність пошуку принципово нових науково-технічних рішень побудови випробувальних комплексів, які відрізняються від відомих простотою, універсальністю і можливістю часткової чи повної автоматизації. Тому актуальною є задача розробки методів, які дозволять здійснювати повний комплекс випробувальних режимів ЕД змінного струму на одному універсальному обладнанні за умов електроремонтних цехів і підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ ПРИ ПОЛІГАРМОНІЙНОМУ ЖИВЛЕННІ ОБМОТОК СТАТОРА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок