Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,30 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
ГОРБАТИЙ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 621.39
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Тимченко Олександр Володимирович,
професор кафедри “Телекомунікації”
Національного університету “Львівська політехніка”
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, с.н.с.
Смеркло Любомир Михайлович,
завідувач відділу Львівського
науково-дослідного радіотехнічного
інституту
кандидат технічних наук, доцент
Стрепко Ігор Теодорович,
доцент кафедри автоматизації та
комп’ютерних технологій
Української академії друкарства (м. Львів)
Провідна установа: - Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова держкомзв’язку України
Захист відбудеться 15 червня 2005р. о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.10 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, аудиторія 218 11 корпусу)
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка”(79013, Львів-13, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий 6 травня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц. Бондарєв А.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Телекомунікації – область техніки, яка сьогодні розвивається найбільш швидко й динамічно. Особливого розвитку набули телекомунікаційні мережі для передавання даних. Однією із причин цьому став стрімкий розвиток всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет. Важливою ланкою телекомунікаційної мережі є телекомунікаційний канал (ТК). Найбільш поширеними є канали на основі симетричних ліній зв’язку (СЛЗ). Актуальним завданням є аналіз найбільш важливої характеристики телекомунікаційного каналу передавання даних (ТКПД) - пропускної здатності. При цьому найкращого результату можна досягнути при поєднанні теоретичного аналізу та експериментального дослідження ТК. Теоретичний аналіз слід здійснювати з використанням математичних моделей ТК, а експериментальне дослідження – із використанням відповідних методик. Актуальність розробки нових математичних моделей та методик пов’язана з тим, що наявні моделі призначені для аналізу та дослідження повітряних та кабельних телефонних каналів зв’язку в обмеженому діапазоні частот (до 1 МГц). Сучасні ТК на основі симетричних кабелів зв’язку (СКЗ) використовують значно ширшу смугу частот (0…125 МГц), а деякі види СКЗ сертифікують на відповідність стандартам у діапазоні частот до 350 МГц, тому для опису таких каналів існуючі моделі не придатні.
Дана дисертаційна робота присвячена актуальному завданню – розробці методів підвищення пропускної здатності ТКПД, яке стоїть при проектуванні нових та модернізації існуючих ТК. Ці методи розроблено на основі розробки та аналізу математичних моделей ТК. Створені моделі та методи дозволяють теоретично та експериментально визначити максимально можливу пропускну здатність ТК і оцінити придатність такого каналу для передавання даних із заданою швидкістю. Розв’язання поставлених завдань є особливо важливим в умовах України, оскільки дозволяє підвищити ефективність існуючих ТК, що значно дешевше від створення нових.
Зв’язок роботи з науковими програмами, роботами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов’язана з виконанням держбюджетної теми “Розробка і дослідження методів підвищення пропускної здатності телекомунікаційних мереж шляхом обробки і ущільнення мультимедійних даних” (2003-2005 р. р., номер держреєстрації 0103U004644) на кафедрі “Телекомунікації” НУ “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України; з госпдоговірною роботою зі створення локальної комп’ютерної мережі Інституту економіки і менеджменту НУ “Львівська політехніка” згідно з договором ЦТІТ-ЛМ-009 від 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок