Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування ситуацій в системах підтримки прийняття рішень (на прикладі управління підприємством)

Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування ситуацій в системах підтримки прийняття рішень (на прикладі управління підприємством)

Назва:
Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування ситуацій в системах підтримки прийняття рішень (на прикладі управління підприємством)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Діалло Сорі Кокума
(Гвінея)
 
УДК 681.3.06
Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування
ситуацій в системах підтримки прийняття рішень
(на прикладі управління підприємством)
 
Спеціальність: 01.05.03 - Математичне та програмне
забезпечення обчислювальних машин і систем
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник: Кандидат технічних наук, доцент Пустоваров Володимир Ілліч, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", доцент кафедри
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор Кузьмук Валерій Валентинович, Інститут інформаційних і моделюючих технологій ІМТ, директор
Кандидат технічних наук, доцент Коломієць Валерій Федорович, Національний університет ім. Т.Г.Шевченка, доцент кафедри
Провідна установа: Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, м. Київ, відділ спеціалізованих засобів моделювання.
Захист відбудеться " 09 " квітня 2001 р. о 14:30 годин на засіданні спеціалізованої ради Д26.002.02 у Національному Технічному Університеті України “ Київський Політехнічний Інститут” (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, Вченому секретарю НТУУ “КПІ”.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Національного Технічного Університету України “ КПІ”.
Автореферат розісланий " 07 " березня 2001 г.
Вчений секретар спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук, доцент М.М. Орлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації обумовлена широким використанням комп'ютерів і програмного забезпечення, що аналізує моделі об'єктів управління та відсутністю гнучких програмних засобів для аналізу та прогнозування стану слабко детермінованих об'єктів за наявності на ринку широкого спектру спеціального програмного забезпечення (СПЗ) для облікових задач.
Існуючі прикладні програми достатньо складні в експлуатації та не відповідають вимогам щодо інтерфейсу користувача, співвідношення “продуктивність-витрати ресурсів“ та високої швидкості обробки великих обсягів зовнішньої інформації. Крім цього, продукти, що поширюються комерційно, не мають чітко специфікованих або визначених засад побудови і тому не завжди ефективні у сполученні з іншими продуктами. Тому як і раніше необхідна розробка формалізованих технологій для комплексного розв'язання всіх задач, пов'язаних з аналізом, оцінкою та прогнозуванням поточного стану системи для підготовки інформації та підвищення рівня автоматизації в системах підтримки прийняття рішень.
Таким чином розробка і дослідження способів і засобів побудови гнучкого СПЗ управління та збору даних є актуальною в різних галузях господарства і має теоретичне і практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у розвиток робіт за державною науково-технічною програмою “Сучасні інформаційні технології в створенні інтегрованих виробничих комплексів” тема “Розробка, дослідження та застосування засобів інтелектуалізації в процесі проектування баз даних та прикладних програм в автоматизованих системах на базі ПЕОМ” (№ держреєстрації 0195u008180, 1994-96 рр.) та в рамках робіт напрямку “Перспективні інформаційні технології, прилади, системи зв'язку”, що виконувались на кафедрі обчислювальної техніки НТУУ “КПІ” в 1997-1999 рр.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є покращення характеристик СПЗ збору та фільтрації корисної інформації для розширення можливостей адаптації та реконфігурації за призначенням і ситуацією систем прогнозування та прийняття рішень з керування слабко детермінованими системами на базі технічних методів інженерії знань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування ситуацій в системах підтримки прийняття рішень (на прикладі управління підприємством)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок