Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ / сторінка 3

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Крім того, запропонувати нові підходи до визначення структури і функцій Секретаріату Кабінету Міністрів України та інших допоміжних органів.
Об'єктом дисертаційного дослідження є діяльність Кабінету Міністрів України як вищого органу в системі виконавчої влади України в процесі виконання покладених на нього завдань у період адміністративної реформи.
Предметом дисертаційного дослідження є функції, структура Кабінету Міністрів України та перспективи їх удосконалення.
Теоретико-методологічну основу дослідження складають загальнонаукові та спеціальні наукові методи: логічний, діалектичний, аналізу і синтезу, індукції та дедукції, структурно-функціональний, прогностичний, конструктивний, органічної єдності теорії і практики, аналогій, диференціації й узагальнення, історичний, порівняльно-правовий, системний. Так, порівняльно-правовий метод був використаний при аналізі нормативно-правової бази діяльності Урядів держав, системний – для вироблення моделі оптимальної структури і функцій Кабінету Міністрів України тощо.
Нормативну та теоретичну основу дослідження складають: 1) положення Конституції України, законодавчих актів України, Постанов Верховної Ради України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов і Розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень Конституційного Суду України в частині, що стосується діяльності Кабінету Міністрів України; 2) конституційні та нормативно-правові акти зарубіжних держав, що регулюють діяльність урядів (Канада, Сполучені Штати Америки, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Польща, Хорватія, Росія, Білорусія, Казахстан та ін.); 3) роботи українських і російських спеціалістів у галузі адміністративного права радянського періоду – Г.В.Атаманчука, І.Л.Бачило, Козлова, Б.П.Курашвілі, Б.М.Лазарєва, А.Є.Луньова, М.І.Піскотіна, В.Ф.Сіренка, Ю.А.Тихомирова, В.В.Цвєткова, В.Є.Чіркіна, Л.Д.Ямпольської, Л.П.Юзькова; 4) дослідження сучасних українських вчених в галузі державного управління та конституційного права – В.Б.Авер'янова, Р.А.Калюжного, Л.Т.Кривенко, В.Ф.Мелащенка, Н.М.Мироненко, Н.Р.Нижник, В.Ф.Погорілка, В.М.Селіванова, І.А.Тимченка, Ю.М.Тодики, В.М.Шаповала, В.О.Шамрая; 5) роботи іноземних авторів з державного управління – Г.Гейла, Б.Гурне, С.Ковалевські, М.Маркова, Л.Планкета, Є.Старосцяка; 6) розробки українських та зарубіжних спеціалістів з теорії систем – Л.М.Артюшина, Р.Джонсона, Ю.К.Зіатдінова, Ф.Каста, О.А.Машкова, І.А.Попова, Д.Розенцвейга, В.П.Троня, А.В.Харченка, ін.
Наукова новизна одержаних результатів. У дисертаційному дослідженні вперше порушується проблема наукового обгрунтування удосконалення функцій і структури Кабінету Міністрів в період адміністративної реформи в Україні на основі аналізу діяльності Уряду України. Наукову новизну складають такі положення даної дисертаційної роботи:
1. Вперше в українській науці робиться спроба визначення функцій Кабінету Міністрів України, встановлення співвідношення між функціями та повноваженнями, компетенцією Кабінету Міністрів України. У роботі також вперше запропоновано науковий підхід до класифікації функцій Кабінету Міністрів України на основі визначених критеріїв.
2. Автором дане власне визначення критеріїв ідентифікації державних (політичних) та адміністративних посад у структурі Кабінету Міністрів України та органів, що забезпечують його діяльність.
3. У даній дисертаційній роботі вперше зроблена спроба визначити поняття структури Кабінету Міністрів України, встановити її особливості по відношенню до структури органу державного управління.
4. Автором дослідження подано власну позицію щодо функціональних характеристик допоміжних органів, які забезпечують діяльність Кабінету Міністрів України, їх структурної побудови.
5. У роботі подано авторське бачення завдань адміністративної реформи в Україні у питанні вдосконалення діяльності Кабінету Міністрів України, реформування його функцій і структури.
6. Вперше визначено поняття удосконалення структури і функцій Кабінету Міністрів України на основі критеріїв ефективності діяльності Кабінету Міністрів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок