Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ / сторінка 4

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Проведено їх класифікацію, встановлено прямі та непрямі критерії ефективності діяльності Уряду України.
7. У дослідженні наведена власна позиція автора щодо "функціоналізації" структури Кабінету Міністрів України та його Секретаріату. Структура Кабінету Міністрів України та його допоміжних органів має будуватися на змішаній (функціонально-галузевій) основі.
8. У роботі розроблено нову концепцію функціонування Урядових комітетів як структурних складових Кабінету Міністрів України.
9. Автором запропоновані рекомендації щодо удосконалення організаційно-правових зв'язків між Кабінетом Міністрів України і органами виконавчої влади, місцевого самоврядування.
Результатом роботи є висновки, пропозиції, рекомендації, які складають новизну дослідження.
Практичне значення отриманих результатів. Отримані результати дисертаційного дослідження мають прикладне і науково-практичне значення. Насамперед рекомендації, подані автором дисертаційної роботи, можуть бути використані при розробці нормативно-правової бази функціонування Кабінету Міністрів України, а також практично реалізовані при формуванні стратегії удосконалення функціональної та організаційної структур Уряду України. Науково-практичне значення отриманих результатів дослідження полягає у можливості розробки на їхній основі лекційних курсів та викладання таких дисциплін, як "Конституційне право України", "Державна влада та організація роботи державних установ", "Сучасні проблеми державного управління".
Апробація результатів дисертації була здійснена на семінарських та практичних заняттях з модулів "Сучасні проблеми державного управління", "Державна влада і організація роботи органів державного управління", "Організаційно-правові засади державного управління". Результати дисертації були використані в роботі щорічних наукових конференцій, що проводились Українською Академією державного управління при Президентові України, – "Актуальні проблеми реформування системи державного управління" (29 травня 1997 р.), "Реформування державної служби в України: стан проблеми та перспективи розвитку" (28 травня 1998 р.), "Підвищення ефективності державного управління: стан, перспективи та світовий досвід" (16 лютого 2000 р.).
Публікації. Результати досліджень були опубліковані автором у збірнику наукових праць "Державна виконавча влада в Україні: формування і функціонування", у шести статтях у провідних фахових виданнях, акредитованих Вищою Атестаційною Комісією, та низці інших друкованих робіт.
Структура роботи відповідає меті та завданням дослідження і складається зі вступу, трьох розділів, висновків (всього 162 сторінки), списку використаних джерел та літератури (33 сторінки, 353 назви), додатків (13 сторінок, 11 додатків).
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ
У вступі розкривається актуальність теми дисертації та ступінь її наукової розробленості, мета й завдання роботи, об'єкт, предмет та методи дослідження, визначається наукова новизна теоретичне та практичне значення одержаних результатів, особистий внесок дисертанта, ступінь апробації та перелік публікацій з проблеми дисертаційного дослідження.
Перший розділ дисертаційної роботи "Конституційно-правові засади діяльності Кабінету Міністрів України" дає характеристику стану наукової розробки теми, встановлює основні проблемні питання у визначенні функцій і структури Кабінету Міністрів України. Крім того, зважаючи на специфіку теми роботи (а саме її тісний зв'язок з чинною законодавчою базою), проаналізовано конституційно-правовий статус Кабінету Міністрів України, подано оцінку різних моделей функціонування Уряду України в період державної незалежності.
У роботі відзначається, що в Україні на сьогодні склалася ситуація, коли функціонування вищого органу у системі виконавчої влади не забезпечене науковими розробками, визначеними, теоретично обґрунтованими параметрами. Тому при роботі над дисертацією автор виходив з того, що Кабінет Міністрів України є, насамперед, органом державного управління. Звідси, основні категорії, які характеризують орган державного управління, притаманні й Уряду України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІЙ і структури КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок