Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПЛАСТИН І ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК ЗІ ЗЛОМАМИ ПРИ ЛОКАЛЬНОМУ НАГРІВІ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПЛАСТИН І ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК ЗІ ЗЛОМАМИ ПРИ ЛОКАЛЬНОМУ НАГРІВІ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПЛАСТИН І ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК ЗІ ЗЛОМАМИ ПРИ ЛОКАЛЬНОМУ НАГРІВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,65 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ
МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ ім. Я.С. ПІДСТРИГАЧА
ХАПКО
Богдан Степанович
УДК 539.3
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПЛАСТИН І ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК ЗІ ЗЛОМАМИ ПРИ ЛОКАЛЬНОМУ НАГРІВІ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико–математичних наук
Львів – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України.
Науковий керівник - кандидат фізико–математичних наук, старший науковий співробітник ШВЕЦЬ Роман Миколайович, Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України, м. Львів, провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти - доктор фізико-математичних наук, професор
ВАСИЛЕНКО Анатолій Тихонович, Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України , м. Київ, головний науковий співробітник;
доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник КУШНІР Роман Михайлович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України, м. Львів, завідувач відділу.
Провідна установа - Донецький національний університет , кафедра теоретичної і прикладної механіки, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 16 вересня 2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-б.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України (м. Львів, вул. Наукова, 3-б).
Автореферат розіслано 15 серпня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат фізико–математичних наук П. Р. Шевчук


загальна характеристика роботи
Актуальність. Тонкостінні елементи конструкцій пластинчатого і оболонкового типу різноманітної конфігурації знаходять широке застосування у багатьох галузях машинобудування, промисловому та цивільному будівництві, що породжує задачі, пов’язані з проблемою визначення напружено-деформованого стану пластин і оболонок за наявності концентраторів напружень. До таких задач, зокрема, відноситься проблема дослідження термомеханічного стану тонких пластин і оболонок із нерегулярною поверхнею (зломами) за локальних теплових навантажень. Такі оболонкові системи утворюються при складанні із криволінійних чи плоских елементів. Іноді для підвищення загальної жорсткості тонкостінних конструкцій їм надають відповідних складок, зломів, гофрів і т.п. Раціональне конструювання виробів зі зломами поверхні, які працюють в умовах нерівномірного нагріву, вимагає врахування впливу на їх напружено-деформований стан, окрім термопружних параметрів матеріалу, і геометричних характеристик поверхні, зокрема зміни кривини. Потреба в математичному описанні розривних параметрів поверхні та локальних теплових навантажень обумовила необхідність використання узагальнених функцій, зосереджених на кривій або обмеженій області поверхні.
Експериментальні дані показують, що наявність злому в оболонці зумовлює істотне збурення згинних і мембранних напружень у порівнянні з ідеальною (гладкою) оболонкою. При теоретичному дослідженні напружено-деформованого стану реальних оболонок (враховуються геометричні нерегулярності їх серединних поверхонь) приходимо до постановки некласичних задач термопружності для оболонок, рівняння яких містять зосереджені кривини на лініях злому. Складність розв’язання таких задач, які по суті є багатоконтактними, полягає в необхідності побудови розв’язків на основі моментної теорії оболонок.
Розрахунку гладких оболонок присвячено багато досліджень, однак кількість відомих праць в рамках моментної теорії пологих оболонок зі зломами обмежена і дослідження в них проводились при силовому навантаженні. Дослідження напружено-деформованого стану оболонок зі зломами за теплового навантаження, зокрема локального теплового навантаження, нам невідомі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ПЛАСТИН І ПОЛОГИХ ОБОЛОНОК ЗІ ЗЛОМАМИ ПРИ ЛОКАЛЬНОМУ НАГРІВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок