Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Спеціальна силова підготовка висококваліфікованих гандболістів у річному циклі тренувального процесу

Спеціальна силова підготовка висококваліфікованих гандболістів у річному циклі тренувального процесу

Назва:
Спеціальна силова підготовка висококваліфікованих гандболістів у річному циклі тренувального процесу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,51 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний Університет фізичного виховання
і спорту України
Фадхлун Мурад Бен Алі
УДК: 796. 32. 071. 5
Спеціальна силова підготовка висококваліфікованих
гандболістів у річному циклі тренувального процесу
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України.
Науковий керівник | - доктор біологічних наук, професор Лапутін Анатолій Миколайович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри кінезіології.
Офіційні опоненти | -
доктор педагогічних наук, професор Похоленчук Юрій Тимофійович, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я;
-
кандидат педагогічних наук, професор Латишкевич Леонід Антонович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, професор кафедри спортивних ігор.
Провідна організація | -
Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться "27" лютого 2001 р., о 15 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680 м. Київ-150, вул. Фізкультури,1).
Автореферат розісланий "27" січня 2001 г.
Учений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
доктор педагогічних наук, професор |
В.Л. СМУЛЬСьКИЙ


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Високі досягнення сучасного гандболу постійно стимулюють развиток більш ефективної методики спортивного тренування. Успіхи та досягнення у цьому виді спорту сьогодні багато в чому визначають развиток і удосконалення методики підготовки спортсменів у багатьох інших видах спортивних ігор. Все це підтверджує той факт, що методологія науково-тренувального процесу у гандболі знаходиться на достатньо високому рівні (Івахін Є.І., 1975 р.; Латишкевич Л.А. 1978-1998 р.р.; Маневич Л.Р. 1981 р.; Ігнатьєва І.Я. 1981, 1983р. та ін.). Разом з тим не можна не відмітити, що у спеціальній літературі відсутні розроблені на об’єктивному біомеханічному підгрунті раціональні моделі зразків більш ефективної техніки ігрової діяльності, а також цільові педагогічні програми технічної підготовки, як наслідок цього, відсутні об’єктивні педагогічні рекомендації з методики спеціальної силової підготовки гандболістів. У той же час аналіз літератури показує, що в теорії та методиці інших видів спорту є методичні рекомендації зі спеціальної силовой підготовки спортсменів (Дячков В.М., 1952 р.; Заціорський В.П., 1990 р.; Ратов І.А., 1972 р.; Верхошанський Ю.В., 1988 р.; Лапутін А.М., 1999р. та ін.). Всі вище згадані автори у своїх дослідженнях, за звичай, вказують на те, що параметри програм спеціальної силової підготовки у кожному виді спорту повинні обов’язково корелювати з параметрами техніки ігрової діяльності. Враховуючи той факт, що кількісні характеристики спортивної техніки гандболістів все ще вивчені недостатньо, очевидно, що ця проблема набуває надзвичайної актуальності для теорії та практики сучасного гандболу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Тематика дисертаційної роботи узгоджена з планом НДР НУФВСУ на 1998-2000рр. на тему: 1.6.1. “Керування формуванням ефективних біомеханічних систем технічних дій у спортивному тренуванні” № держ. реєстрації 0196И010529.
Об’єкт дослідження - педагогічний процес удосконалення технічної майстерності висококваліфікованих гандболістів.
Предмет дослідження - методика спеціальної силової підготовки гандболістів високої кваліфікації.
Метою даної роботи є удосконалення педагогічного процесу спеціальної силової підготовки гандболістів високої кваліфікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Спеціальна силова підготовка висококваліфікованих гандболістів у річному циклі тренувального процесу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок