Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ У ПІДПРИЄМСТВА ВИДАВНИЧОЇ ГАЛУЗІ

УПРАВЛІННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ У ПІДПРИЄМСТВА ВИДАВНИЧОЇ ГАЛУЗІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ У ПІДПРИЄМСТВА ВИДАВНИЧОЇ ГАЛУЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,02 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СВІНЦИЦЬКА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА
УДК 655.41:330.332
УПРАВЛІННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ У ПІДПРИЄМСТВА ВИДАВНИЧОЇ ГАЛУЗІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка і управління підприємствами
(машинобудування, АПК, туристично-рекреаційний комплекс)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі менеджменту Європейського університету
Науковий керівник: |
доктор економічних наук, професор
Гуткевич Світлана Олександрівна,
Європейський університет (м. Київ),
завідувач кафедри менеджменту
 
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Ястремський Олександр Іванович,
Український державний університет
економіки і фінансів (м. Київ),
проректор з наукової роботи
 
кандидат економічних наук, доцент,
Штангрет Андрій Михайлович,
Українська академія друкарства (м. Львів),
доцент кафедри економіки, обліку і аудиту у видавничо-поліграфічному комплексі
Захист відбудеться “27” грудня 2007 р. о “1400” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 в Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул.. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий “26” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент |
О.П. Луцій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В економіці України видавничо-поліграфічна галузь (ВПГ) займає важливе місце, оскільки забезпечує інформаційні, наукові, освітні та культурні потреби суспільства у друкованій інформації. Однак недостатня соціальна спрямованість політики держави, скорочення бюджетного фінансування національної науково-інформаційної, культурної й освітньої сфер, від стабільності і розвитку яких залежить привабливість підприємств ВПГ, не сприяють утвердженню та становленню потужного вітчизняного видавничого ринку, належного рівня інформаційної обізнаності населення та інтелектуального потенціалу суспільства.
Докорінні зміни, пов’язані з реформуванням відносин і форм власності, приватизація та реструктуризація підприємств видавничо-поліграфічної галузі, порушення принципів системності у взаємовідносинах суб’єктів видавничого ринку та побудова нових ринкових відносин, що базуються на розумінні потреб зовнішнього середовища, зумовили поділ видавничо-поліграфічного комплексу на окремі підгалузі: видавничу, поліграфічну та книжкову торгівлю, кожна з яких прагне якнайменше залежати одна від одної, самостійно вирішують нетрадиційні для неї потреби. Відсутність єдності цілей та цілісного управління галуззю позбавило підприємства можливостей щодо проведення єдиної політики у формуванні попиту і пропозиції, складанні виробничих програм, побудові оптимальних технологічних циклів, залученні інвестиційних ресурсів і спричинило появу на ринку великої кількості підприємств з різною формою власності, цілями, відповідно спеціалізацією, технологією виробництва, ресурсним та фінансовим забезпеченням. За таких умов роль окремих підприємств у формуванні валової продукції галузі є незначною і тому потребує комплексного підходу до проблеми управління соціально-економічним розвитком усіх підприємств галузі з метою формування інвестиційної привабливості видавничо-поліграфічного комплексу України, стимулювання залучення інвестицій та їх збалансованого розподілу між підприємствами згідно їх статусу у формуванні загальних економічних результатів.
Вирішення цих проблем потребує відповідних змін та використання нових підходів в управлінні підприємствами видавничо-поліграфічної галузі на основі науково обґрунтованої теорії управління інвестиційним процесом, від ефективності застосування якої залежить обсяг залучення інвестицій та рівень конкурентоспроможності кінцевої продукції. Ці об’єктивні причини визначають актуальність дисертаційного дослідження і потребують додаткових наукових досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙ У ПІДПРИЄМСТВА ВИДАВНИЧОЇ ГАЛУЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок