Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ БУРІННЯ НА ОСНОВІ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ

ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ БУРІННЯ НА ОСНОВІ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ БУРІННЯ НА ОСНОВІ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ
ІМ. Г.Є. ПУХОВА
Карпенко Василь Миколайович
УДК 681.51/54; 622.242
ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРОЦЕСОМ БУРІННЯ НА ОСНОВІ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ
Спеціальність 05.13.06 - Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, м. Київ, та в Полтавському відділенні Українського Державного геологорозвідувального інституту (ПВ УкрДГРІ) Міністерства екології та природних ресурсів України, м. Полтава
 
Науковий керівник - доктор технічних наук
Мохор Володимир Володимирович,
зав. відділом Інститута проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (ІПМЕ НАНУ), м. Київ.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук , професор
Стасюк Олександр Іонович,
зав. кафедрою Київського інститута залізничного транс-порту Міністерства транспорту України, м.Київ;
- кандидат технічних наук, доцент
Труш Олександр Іванович,
доцент Національний авіаційний інституту Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Провідна установа: Київський національний університет будівництва і архітек-тури Міністерства освіти і науки України, кафедра систем автоматизації проектування та управління
Захист відбудеться 26.06.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради К26.185.02 Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України (м. Киів) за адресою: 03680, м. Київ 164, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України (м. Киів)
Автореферат розісланий 26.05.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Е.П. Семагіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Автоматизоване і автоматичне управління процесами спорудження і буріння глибоких свердловин є найбільш економічним управлінням, яке, за досвідом світових фірм, зменшує всі види витрат даного виробництва на 40-50%.
Передовий міжнародний науково-технічний рівень спорудження глибоких свердловин характеризується застосуванням бурових верстатів, які керуються автоматизованими системами, що виконують контроль режимно-технологічних параметрів процесу буріння; обробку техніко-економічної інформації; оптимізацію процесу буріння; передачу необхідної інформації на прилади реєстрації, відображення і теле-радіозв'язку, які мають плавнорегульовані режимно-технологічні параметри: оберту бурильної колони, подачі бурильного інструменту на вибій, витрат промивальної рідини.
Для бурових верстатів глибокого буріння в наш час не існують системи автоматизованого управління із розв'язанням задачі оптимізації процесу буріння трьома режимно-технологічними параметрами за комплексним критерієм: ,,Мінімальна вартість одного метра буріння протягом рейсу”, тому що інформація про фізико-механічні параметри геологічного середовища і зношування породоруйнівного інструмента на вибої не відома, що знижує ефективність використання існуючих АСУ бурінням. Тому, задача підвищення ефективності використання АСУ бурінням є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота пов'язана з виконанням наступних відомчих тематичних планів за рахунок державного бюджету: НДР НАН України (тема: ,,Бар'єр” №0100V004705), НДДКР Державного геологічного комітету України (теми: ,,Розробка експрес-методу для визначення вартості будівництва глибоких свердловин на нафту і газ на стадії іх проектування і оцінки ефективності технологічного процесу буріння” № 0198V001958; ,,Розробка технічних засобів контроля і оптимізації технологічного процесу колонкового буріння” №0196V012506; ,,Розробка та виготовлення модулів вдосконаленої системи контролю основних режимно-технологічних параметрів процесу буріння” №0197V006044; ,,Автоматизація процесу буріння за допомогою верстатів плавнорегульованого електропривода 7 і 8 класів”; ,,Автоматизація процесу буріння за допомогою верстатів плавно-регульованого електропривода і обчислювального термінала” ІІ і ІІІ етапи; ) в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ БУРІННЯ НА ОСНОВІ БАГАТОПАРАМЕТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок