Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЇЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В РИНКОВИХ УМОВАХ

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЇЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЇЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
УШЕНКО Наталя Валентинівна
 
УДК 331.52
ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЇЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Спеціальність: 08.02.03 -
"Організація управління, планування та
регулювання економікою"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Лич Володимир Миколайович
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, перший заступник директора
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Бондар Інтерна Касянівна
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач відділом проблем праці та політики доходів населення
 
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Ярошенко Ганна Василівна,
НДІ праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України, вчений секретар
Провідна установа — Київський Національний економічний університет, кафедра макроекономіки та державного управління
Захист відбудеться 27 березня 2003 р. о 16-30 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д .801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01601, МСП, Киів-103, бульвар Дружби народів 28, 5-й поверх, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Автореферат розісланий 25 лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю. РУДЧЕНКО


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Генезис сучасних форм власності і господарювання, структурна перебудова економіки, розвиток економічних реформ, формування ринку праці знаходять пряме відображення в сфері зайнятості. Забезпечення зайнятості населення займає важливе місце в системі ринкових відносин. Перехід до ринкових відносин змінює систему інтересів, мотивів і стимулів діяльності економічно активного населення, що, в свою чергу, впливає на джерела наповнення ринку праці, сегментацію сфери зайнятості та напрями її державного регулювання.
На сучасному етапі в Україні в основному сформований державний механізм регулювання зайнятості, важелі якого спрямовані на забезпечення продуктивної зайнятості шляхом використання такого ринкового механізму як зареєстрований ринок праці. Сьогодні, коли економіка України набуває тенденцій зростання, виникають нові аспекти регулювання зайнятості, які пов'язані із посиленням регулюючої функції держави щодо найманої праці та сприяння самозайнятості, формування свідомості населення у пропозиції своєї робочої сили. Проведення активної політики зайнятості обумовлює позитивні зміни в сфері зайнятості і як результат – підпорядкування процесів, що відбуваються на ринку праці, загальноекономічним. Це потребує розробки більш досконалої моделі економічного механізму державного регулювання зайнятості, орієнтованого на забезпечення збалансованості на ринку праці, зростання конкурентоспроможності вітчизняної економіки та підвищення її продуктивності, що зумовлює актуальність дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в тісному зв’язку з науково-дослідницькими роботами НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України. Зокрема, автор приймав участь у виконанні теми у 2001 році "Вплив трудового потенціалу України на збільшення обсягів ВВП і оптимізацію господарської структури економіки" (номер державної реєстрації 101U006479).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ЇЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок