Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В СТАДІЇ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В СТАДІЇ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В СТАДІЇ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого
ДУШЕЙКО Григорій Олексійович
УДК 343.102
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ
ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
В СТАДІЇ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ
Спеціальність 21.07.04 – оперативно-розшукова діяльність
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2001
Дисертація являє собою рукопис.
Робота виконана в Університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України (м. Харків)
Науковий керівник –– доктор юридичних наук, професор
Снігерьов Олександр Петрович,
Академія податкової служби України
(м. Ірпінь), проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: –– заслужений юрист України,
доктор юридичних наук, професор
Козаченко Іван Петрович,
професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної Академії внутрішніх справ України;
–– кандидат юридичних наук, доцент
Долженков Олександр Федорович,
начальник кафедри оперативно-розшукової
діяльності та спеціальної техніки Одеського
інституту внутрішніх справ МВС України;
Провідна установа –– Луганський інститут внутрішніх справ МВС
України (м. Луганськ).
Захист відбудеться 09 квітня 2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені. Ярослава Мудрого за адресою:61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
Автореферат розісланий 09 березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ю.П. Битяк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження пояснюється необхідністю вдосконалення організації і тактики отримання та реалізації оперативно – розшукової інформації, а також взаємодії слідчих та оперативних працівників на стадії порушення кримінальної справи.
Значний внесок у наукове дослідження кримінально-процесуальних проблем використання оперативно-розшукової інформації на стадії порушення кримінальної справи зробили: Ю.П. Аленін, Ю.М. Грошевий, В.А. Колесник, М.М. Михеєнко, В.Т. Нор, В.М. Тертишник, В.П. Шибіко та ін.
Зазначеним проблемам присвячені дослідження зарубіжних та українських криміналістів та вчених, які займаються проблемами оперативно-розшукової науки. До них слід віднести наукові узагальнення В.М. Атматжитова, Д.І. Беднякова, В.Б. Боброва, С.П. Вечерніна, Д.В. Гребельського, Е.О. Дідоренка, І.П. Козаченка, В.Є. Коновалової, В.О. Коновалова, В.К. Лисиченка, В.А. Лукашова, В.Г. Лукашевича, Є.Д. Лук’янчикова, С.С. Овчинського, А.Р. Ратінова, В.Д. Рязанова, І.В. Сервецького, О.П. Снігерьова, В.П. Хомколова, В.Ю. Шепітька, І.Р. Шинкаренка та ін. Але наукові дослідження проводились здебільшого окремо з процесуальної або оперативно-розшукової точок зору. В той же час оперативно-розшукова інформація вивчалась лише на предмет можливого використання в ролі орієнтуючої та як одно з джерел доказів по кримінальній справі. Стосовно ж комплексного дослідження організаційно-тактичних проблем її отримання і реалізації на стадії порушення кримінальної справи комплексні дослідження не здійснювалися.
Окрім цього актуальність роботи визначається наявністю прогалин у чинному законодавстві стосовно порядку введення до кримінального процесу отриманої оперативним шляхом інформації та “конкуренції” правових норм оперативно-розшукового та кримінально-процесуального законодавства.
Сучасна криміногенна ситуація в Україні – якісно новий феномен як за масштабами злочинних проявів, так і за ступенем їх руйнівного впливу на життєдіяльність суспільства, права і свободи громадян.
Період реформ супроводжується активним проникненням криміналітету в усі сфери суспільного життя, посилюється організованість, професіоналізм, озброєність та технічна оснащеність злочинності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСНОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В СТАДІЇ ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок