Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ СОЇ З ОТРИМАННЯМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ СОЇ З ОТРИМАННЯМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ СОЇ З ОТРИМАННЯМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
СЕЛІВАНСЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 664.841:635.655
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ СОЇ
З ОТРИМАННЯМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ
Спеціальність 05.18.13 – технологія консервованих продуктів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса –2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор
Грішин Михайло Олександрович
Одеська національна академія харчових технологій,
кафедра технології молока та сушіння харчових продуктів, професор кафедри
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Безусов Анатолій Тимофійович
Одеська національна академія харчових технологій, кафедра технології консервування,
завідувач кафедри
доктор біологічних наук, професор
Січкар В’ячеслав Іванович,
Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, відділ селекції, генетики та насінництва зернобобових культур, завідувач відділу
Провідна установа | Національний університет харчових технологій, кафедра процесів і апаратів харчових виробництв та технології консервування, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться 23 грудня 2005 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий 17 листопада 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., професор В.О.Моргун
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Харчування відноситься до найважливіших факторів, які визначають здоров’я нації, її потенціал та перспективи розвитку. Структура харчування населення України має суттєві відхилення від формули збалансованого харчування, перш за все за рівнем споживання білків, вітамінів, мікроелементів, ненасичених жирних кислот, деяких органічних сполук рослинного походження, які мають найважливіше значення у регуляції обміну речовин та функції окремих органів і систем.
Для здоров’я людини важлива не тільки повноцінність, а також профілак-тична та детоксикуюча функції харчування, що зумовлюють сучасні вимоги до структури раціонального харчування, задовольнити яким практично неможливо, використовуючи традиційні продукти харчування. Рослинні продукти є цінним джерелом необхідних організму харчових речовин, надходження яких не може бути забезпечено тільки за рахунок продуктів тваринного походження.
В Україні білковий дефіцит становить більш 20 %. Необхідний пошук но-вих альтернативних джерел високобілкових харчових продуктів, зокрема широ-ке використання сої, зерно якої містить 35-45 % повноцінного білка, 18-25 % жирів, біологічно-активні речовини та ін.
У відповідності з рекомендаціями органів охорони здоров’я ведуться розробки, спрямовані на зниження калорійності їжі, зменшення кількості холестерину, вуглеводів, солі та збагачення продуктів харчування білками, вітамінами, мікроелементами, харчовими волокнами. Таким чином, розробка технології комплексної переробки сої з отриманням продуктів харчування (сухого соєвого молока та соєвих консервів) є достатньо актуальною і погоджується з загальними тенденціями розвитку харчової промисловості.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась в рамках науково-дослідних робіт Одеської національної академії харчових технологій (№10/2001 “Розробка науково-технічних основ комплексної переробки сої на харчові та кормові продукти”, № держреєстрації 0101U000964); Науково-виробничої асоціації “Одеська біотехнологія” (“Розробити та впровадити технологічну лінію виробництва соєвого білково-жирового збагачувача (СБЖЗ) та харчових продуктів”, № держреєстрації 0195U014151.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ СОЇ З ОТРИМАННЯМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок