Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ І РЕГУЛЮВАННЯ МАСОВОЇ ЧАСТКИ ЗАЛІЗА В ПРОДУКТАХ ЗБАГАЧЕННЯ МАГНЕТИТОВИХ РУД

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ І РЕГУЛЮВАННЯ МАСОВОЇ ЧАСТКИ ЗАЛІЗА В ПРОДУКТАХ ЗБАГАЧЕННЯ МАГНЕТИТОВИХ РУД

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ І РЕГУЛЮВАННЯ МАСОВОЇ ЧАСТКИ ЗАЛІЗА В ПРОДУКТАХ ЗБАГАЧЕННЯ МАГНЕТИТОВИХ РУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,08 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІСЛАМ АБДЕЛЬХАМІД ЮСЕФ АЛЬ БОСТАНЖІ
УДК 621.926:534.16
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ
І РЕГУЛЮВАННЯ МАСОВОЇ ЧАСТКИ ЗАЛІЗА В ПРОДУКТАХ
ЗБАГАЧЕННЯ МАГНЕТИТОВИХ РУД
Спеціальність:
05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кочура Євгеній Віталійович,
завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Новицький Ігор Валерійович,
Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України, професор кафедри системного аналізу і управління;
кандидат технічних наук
Назаренко Михайло Володимирович,
Криворізький технічний університет
Міністерство освіти і науки України,
доцент, кафедра інформатики, автоматики і систем управління
Провідна установа: Донецький національний технічний університет
Міністерство освіти і науки України,
кафедра автоматизованих систем управління
Захист відбудеться “_14_” _червня_ 2007 р. о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08. 080.07 Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, ).
Автореферат розіслано “_12_” _травня_ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. О.О. Азюковський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Основними показниками якості сировини для металургійних підприємств чорної металургії є очікування та дисперсія масової частки заліза у залізорудному концентраті.
Стабільність масової частки заліза у концентраті суттєво впливає не тільки на техніко-економічні показники роботи доменних печей, але і на експортну ціну залізорудного концентрату, що експортується за кордон.
Згідно з технологічною картою процесу збагачення на виході кожного технологічного комплексу збагачення необхідно підтримувати визначену масову частку як магнітного, так і загального заліза. Але цю задачу неможливо вирішити без автоматичного контролю та регулювання масової частки заліза на виході кожного технологічного комплексу збагачення. До теперішнього часу ця задача є невирішеною.
Відомі методи та системи автоматичного контролю та регулювання якості продуктів збагачення залізних руд є складними, ненадійними і недостатньо точними.
Тому підвищення точності автоматичного контролю і регулювання масової частки заліза в продуктах збагачення залізних магнетитових руд є актуальною задачею.
Рішення цієї задачі дозволяє на діючих збагачувальних фабриках суттєво підвищити якість залізорудного концентрату, підвищити його металургійну цінність та зменшити сумарні витрати на виробництво чавуну.
Зв’язок з державними програмами та планами науково-дослідних робіт. В основу дисертації покладені матеріали, які узагальнюють дослідження автора в межах реалізації науково-дослідних та інжинірингових робіт, державних і галузевих програм, що виконувались у Національному гірничому університеті та ВАТ „Проектний та проектно-конструкторський інститут Металургавтоматика”. Дисертаційна робота є складовою частиною досліджень, проведених у Національному гірничому університеті за держбюджетною темою „Розробка програмно-технічного комплексу автоматизації гірничого виробництва (№ ДР0101U005688), в якій автор брав безпосередню участь як виконавець.
Мета й задачі дослідження. Метою дисертації є підвищення точності методів автоматичного контролю і регулювання масової частки заліза в продуктах мокрого магнітного збагачення залізних магнетитових руд на основі використання промислового магнітного сепаратора як технічного засоба автоматизації та статистичних методів регулювання якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ І РЕГУЛЮВАННЯ МАСОВОЇ ЧАСТКИ ЗАЛІЗА В ПРОДУКТАХ ЗБАГАЧЕННЯ МАГНЕТИТОВИХ РУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок