Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ ПРИЧІПНОЇ ПЛОДОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ ПРИЧІПНОЇ ПЛОДОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ ПРИЧІПНОЇ ПЛОДОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,30 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тимошок Ігор Васильович
УДК 631.358.634.1
РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ ПРИЧІПНОЇ ПЛОДОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
05.20.01 - Механізація сільськогосподарського виробництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті садівництва Української академії аграрних наук.
Науковий керівник - доктор технічних наук професор Демидко Михайло Омелянович, Національний аграрний університет, професор кафедри експлуатації машинно-тракторного парку.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук професор Беренштейн Ісаак Борисович, Кримський державний аграрний університет, завідувач кафедри сільськогосподарських машин;
доктор сільськогосподарських наук професор Глуховський Владислав Станіславович, Луцький державний технічний університет, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Провідна установа: Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, відділ механізованого виробництва овочів та коренебульбоплодів, УААН, смт. Глеваха Васильківського району Київської обл.
Захист відбудеться «28» жовтня 1999 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 266.004.06 у Національному аграрному університеті за адресою: 252041, м. Київ, вул. Героїв оборони ,15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: м. Київ - 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розіслано «27» вересня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________ Войтюк Д.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Садівництво належить до найбільш трудомістких та найменш механізованих галузей сільського господарства. Розрахунки з використанням типових технологічних карт показують, що навіть при максимальному використанні сучасної системи машин питома вага механізованих робіт у загальних затратах праці на виробництво зерняткових плодів не перевищує 30%.
Найбільш трудомісткою операцією в плодовому садівництві є збирання врожаю. На неї припадає 40-60% усіх трудовитрат, а тому нестача спеціальних високопродуктивних машин для збору плодів і ягід є одним із стримуючих факторів подальшого росту виробництва.
Істотним недоліком наявної плодозбиральної техніки є недосконалі системи орієнтації та керування їх рухом відносно стовбурів дерев ряду. В результаті витрачається надміру часу на проведення додаткових маневрувань для установлення машини відносно стовбура дерева у визначеному положенні (необхідна умова для виконання наступної технологічної операції - висунення вловлюючої поверхні та захоплення струшувачем стовбура дерева), що істотно знижує її продуктивність, а недостатня точність руху призводить до ушкоджень як рослин, так і самої машини. Відтак розроблення відповідної системи керування є актуальною науково-технічною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими темами і відповідність паспорту спеціальності. Результати дослідження за темою дисертації виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Інституту садівництва Української академії аграрних наук в 1987-1998 роках згідно з науково-технічною програмою ДКНТ (завдання 01 за № держреєстрації 81050100) колишнього СРСР, державною програмою «Продовольство-95» (проекти «Плоди і ягоди» та «Система машин»), державною науково-технічною програмою «Фундаментальні дослідження» та науково-технічною програмою УААН «Садівництво».
Робота відповідає вимогам паспорту спеціальності 05.20.01.- «Механізація сільськогосподарського виробництва» (пункти 1, 2, 3, 6), затвердженого Президією ВАК України від 14.10.1998 року №18-08/7.
Метою досліджень є підвищення продуктивності та якості роботи причіпної плодозбиральної машини (ППМ) за рахунок забезпечення точнішого руху та установлення машини в необхідному положенні відносно чергового стовбура дерева за допомогою розроблення систем керування рухом та контролю положення відносно стовбурів розташованих в ряду дерев.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ ПРИЧІПНОЇ ПЛОДОЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок